Kop Projesi İle 50 Başlık %50 Hibeli Ahır Yapmak

Merhaba Arkadaşlar Konya Ovası Projesi ADI Altında Konya, Karaman, Aksaray ve Niğde illerini Kapsayan Kop Destek Adı Altında yüzde Elli HİBELİ 50 Başlık bir yer kurmak icin yakında başvuru Yapmak İstiyoruz Netten Biraz Araştırdım Gerekli Her Şey Bizde Mevcut Ama Kafama Takılan bazı şeyleri siz degerli arkadaşlarımla paylaşmak istedim en azından kafamdaki soru işaretleri kalkar resmi sitesinden baktım en son ben .
Hibe desteği neleri kapsamaktadır? adı altında bazı şeyler yazıyor bunları anladım ben

Benim size sormak istedigim 50 başlık büyükbaş icin bir ahır yapıcaksak bu ahır devletin belirledigi ve istedigi gibi olmak zorundamı yani illaki onları istedigi gibimi yapmak zorundamıyız kendi kafamızda tasarladıgımız bir ahırı yapamazmıyız ilk sorum bu

Dier Sorum ise ağılların tadilat işlerine de % 50 hibe desteği verilecektir.Diyor
Şu anki mevcut acık sitem üstü kapalı serbest gezinmeli bir yerim var benim ben yeni bir ahır
yerine burayı büyütüp biraz daha moderinleştirsem buranın Tadilat İşi İcinde Destek Alabilirmiyim Benim mevcut işletmemi Kabul Ederlermi Acaba Yoksa gene kendi Belirledikleri
ahırlar icinmi Tadilat Destegi veriyorlar

Vede bu konu hakkkında bilgisi olan arkadaşlar daha once bu Kop Desteginden yararlanmış Yada Yakın Cevresinde Bu Destekden Yararlananlardan Duydukları yorumlarını bekliyorum Şimdiden Herkeze Teşşekkurler

Bende konydayim kardeşim ayni sorular bendede var hem ipart hem kop hangisinin çıkma olasılığı fazlaysa başvuru yapcam. Ahir projenin sen belirliyorsun sunuyorsun eğer begenirlerse kabul ediyorlar yani onların istediği şekilde diye birşey yok plan proje cizdirirken karar vereceksin onlar vegenirse onay veriyor