ASLI BUĞDAY TOHUMU KIRŞEHİR-MUCUR MÜRSEL YILDIRIM son görünüm

aslı buğday tohumu biçimden önceki son görünüm..

Resimler ve ekler

• mürsel foto.jpg
    mürsel foto.jpg
    21.8 KB · Görüntüleme: 435
bereketli olsun.mucurun hangi koyu ?tohumu nerden aldın?yaptığın işlemlerini soylersen seviniriz

merhaba .. tohumun üretici firması biziz SOM UN SAN TIC.LTD.ŞTİ.LÜLEBURGAZ .Ürünümüz KIRŞEHİR-MUCUR-BUDAK KÖYÜ'nde ekim yapıldı çiftçi MÜRSEL YILDIRIM aynı zamanda köy muhtarıdır..Biçim sonrası verileride buradan paylaşacagız.

• Beğen
Tepkiler: rifkiseker
Hayırlı ve bereketi bol hasatlar. Buğdayın özellikleri hakkında biraz daha bilgi verirmisiniz . sulu ve kraç şartlarda verim vs hakkında . budak yakın bana bayramda köye giderken zmn müsait olursa bakabilirim.
Merhaba..Mürsel yıldırım ın telefon numaralarını sizlere verebiliriz . tarlasını size gösterebilir..Anadolu dakı hasatlar sonrası numune alıp kalite değerlerini ölçtürebilirsiniz..böylelikle en doğru bilgiye sahip olursunuz..

Merhaba,

Sakızköy/Lüleburgaz dan Gökhan KÜÇÜK. Bu gün ASLI çeşidinin hasadını gerçekleştirdik verim ortalamamız 620 kg a denk geldi...
Bazı tarlalar 650 bazı tarlalar 600 kg verdi. Tarlada başaklar kılçıksız olduğu için seyrek ve küçük gibi görünse de onlar sizleri aldatmasın verim mükemmel önümüzde ki seneye tüm tarlaları bundan ekeceğiz... teşekkürler " Agrosom-Somun"

Bu gün buğdayları tahlil ettirme şansı buldum buyurunuz.

ASLI BUĞDAY TOHUMU.jpg

• Beğen
Tepkiler: agrosom
Merhaba..Mürsel yıldırım ın telefon numaralarını sizlere verebiliriz . tarlasını size gösterebilir..Anadolu dakı hasatlar sonrası numune alıp kalite değerlerini ölçtürebilirsiniz..böylelikle en doğru bilgiye sahip olursunuz..
Hayırlı günler ,mucur budak köyündeki ekinlen üründe verim konusunda bilgi verebilirmisiniz. Bayramda zmn müsait olmadıgı icin ugrayıp soramadım.