HAVALI SOMUN SIKMA TABANCASI

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
Bizde 3 tane var. İki tanesi ne marka bilmiyorum. Ama onlar zayıf kalıyor. Osaka var bir tane en son aldığımız turuncu renkli o çok kuvvetli arkasından kademesi ayarlanıyor. Öbürküler alttan ayarlanıyor. Osaka' da 3 tane sıkma bir tane sökme var. Gayet yeterli. 12 bar kompresör ile süper uyumlu oldu.

Fatih nerde kullanmayi dusunuyorsun 500 luk isini gorur ancak siktiklarini elinle yoklaman lazim.Bende 2 tane var markayi hatirlamiyorum evde yatiyo 1 i circir gerek duymuyorum.Ama buyuk capli islerde super oluyo...
Bende circirdan lokmaya yildizdan acik agiza tam takim var ama kazayagi ayaklarinda cok ugrasiyorum ondan alacagim
Bende kullanıyorum ayçiçeği tertibatını takarken çok faydalı oluyor.tam dolu havayla normal çaplı bijonları bile sokebilir.bir kere alınıp birdsha kullanılcak bi malzeme.yılda bir kere bile lazım olsa oluyor
İste onun için soruyorum kullanip memnun kalan varmı diye marka ve model ismiyle nokta atisi yapmak istiyorum
Kullandığım bu
Görünmüyor link yada resim
Bizde 3 tane var. İki tanesi ne marka bilmiyorum. Ama onlar zayıf kalıyor. Osaka var bir tane en son aldığımız turuncu renkli o çok kuvvetli arkasından kademesi ayarlanıyor. Öbürküler alttan ayarlanıyor. Osaka' da 3 tane sıkma bir tane sökme var. Gayet yeterli. 12 bar kompresör ile süper uyumlu oldu.
Osaka alacağım heralde erkan 1/2 mi seninki ben erkunta takayim 8 barla calistirayim diyorum evdekide 8 bar

Markası proter üzerinde tork ayar var Taiwan malı köydeyim fotoğraf yüklemedi net yavaş :)

Resimler ve ekler

• DSC_0491.JPG
    DSC_0491.JPG
    312.2 KB · Görüntüleme: 198
  • DSC_0492.JPG
    DSC_0492.JPG
    323.5 KB · Görüntüleme: 176
Son düzenleme:
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ka-opc-51212-c-12-somun-sokme-234037816/detay fiyatı da sağlammış ama 3/4 yani makas bile sıkar bu vida koparma sıyırma yapmiyormu erkan çok yüksek torklu bu

Vallah eski kompresör zaten fazla basınç yapmıyordu. Ama yeni kompresör 12 bar. Onuda 8-9 bar' a düşürüp kullanıyoruz. Zaten nazik şeylerde tabancayı ikinci kademe çalıştırıyorum. Zaten paslı maslı olursa sökülmezse anahtarla buna takıp kopartıyorum....:D

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
bız ışyerınde bunların daha buyuğunu kullanıyoruz m 48 falan çok rahat sokup sıkabılıyoruz max 4. ayarı yaklaşık 1000nmh sıkma gucune sahıp buda bır tarım amkınası ıçın çok fazla fakat bıjonlar ıçın ıdfıal bı tork degerı 8 9 bar havaıle çalııyor tabı bazen yaglamak zorudayız