YUSUF TUYLUOĞLU ve ERCAN AYKUŞ .......

Arkadaşlar herkese merhabalar.

Bildiğiniz üzere 8. Trakkulüp buluşmasının üzerinden baya zaman geçti ama yaşananlar unutulmadı şimdi bende Yusuf emmim ile ilgili hazırladığım anılarımı yazacağım. Umarım beğenirsiniz, özelden birçok kişi Yusuf abimle olan sohbetti çok sevdiklerini söylediler bizde sizi seviyoruz eksik olmayın saolun o zaman bu konuyu çok seversiniz umarım Trakkulüp olarak...

1- Sabah tam oraya yaklaştık aradı neredesin la diye bende uyumuş kalmışım arkadaşlar da 1 saatten fazla beklemişler ulaşamayınca yola çıkmışlar dedim nasıl deliriyor sen bilirsin illa gel ya da gelip ben alayım seni dedi Allah razı olsun sonra geliyorum her şey yolunda dedim artık.

2- Biz buluşma noktasına vardık, bu yine aradı biz geldik dedim bunun meşhur navigasyon köyün camisine götürmüş bunu. Neyse geldi artık oraya, hala arıyor ben yere indim diyor helikopterle mi geldin diyorum yok la arabayla geldim yerdeyim diyor hala, bende yerdeyim dedim olacak gibi değil ki yerdeyim diyor başka yok sonra karşılaştık artık.

3- Neyse akşam otele vardık bir baktım ki aynı odadayız birde İsmet abi vardı, İsmet abi neyse bu uyutmaz ki adamı. Saat gece bir bu telefonu kaybetti yahu bir yüz hali var ne güleceğimi bildim ne ağlayacağımı. Cebine bakıyor yok, oturup kalktığı yerlere baktık yok. Gittik arabaya bakam diye yok çıktık geliyoruz arabanın ışıkları açık kalmış, geri gittik ışıkları kapattık. Geliyoruz bu kez elinde feneri unutmuş yine gittik arabaya geri döndük geldik şükür 3. Gitmedik herhalde bilmiyorum 2 kez de odaya indik çıktık sonunda telefonu resepsiyona bırakmış birisi oradan aldık gittik yatmaya.

4- Bu soyundu ayağındaki botları çıkmadı eliyle çıkarmaya uğraşırken filan bot bir fırladı çıktı ayaktan tak karşı duvara ne güldüm Allah'ım. Birde konuşması yok mu saat gece ikiyi geçiyor biz hala ayaktayız bir susadık ki dolabı açtık oradan iyice bir soğuduk yattık uyuduk. Sonra sabah kalktım İsmet abide kalktı bu bir yatıyor ki gülmemek elde değil bir iki hatıra fotoğrafı çektim bu uyurken. Haberlere bakıyoruz neyse bu kalktı uyku gözden akıyor wc gitti üstünü her yeri ıslatmış geri geldi. La hayırdır musluğun kurbanı olmuş neyse üstünü değişti bu arada biz habere bakıyoruz orda bir habere bakarken bu sunucuya bir kızdı ne olduysa elindeki gömleği fırlattı adama bağırıyor sunucuya botu atacak diye korktuk neyse çabuk sakinledi yok böyle birisi diyecem ama Yusuf emmim var eksik olmasın.

5- Kahvaltı vs. işi bitti otobüsteyiz bunun yanında Ali Tokmakçı ve Kubilay başta olmak üzere en arkaya geçtiler öyle konuşup konuşup gülüyorlar ki çılgınlar gibi durmadan videoda da göreceksiniz benden çay kahve istiyor öyle böyle derken unutulmaz bir zaman geçirdik. Videoyu çeken Osman abimize de ayrıca teşekkür ederim. Aklımızda kalan şimdilik bunlar :)

8. Trakkulüp buluşmasına katılan dostlarıma arkadaşlarıma abilerime yeni tanıştığım üyelere ev sahipliğini üstelenen Hacı Mehmet abime Bereket TV'ye ve sponsorumuz Erkunt traktöre tekrardan teşekkür ederiz.
Yüce Allah'ım Trakkulüpte muhabbetimizi dostluğumuzu daim kılsın hepimizin, Umarız bu konuyu da çok beğenirsiniz.
Yoruma soruya açığız :)

Yusuf Tuyluoğlu ve Ercan Aykuş
Saygı ve sevgilerimizle.

[video=youtube;JaEAob1s5Nw]https://www.youtube.com/watch?v=JaEAob1s5Nw[/video]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yusuf abim candır adamdır yaw

Adam gibi emmimiz :)

en son yorumu ben yapacağım .. :)

Zaten millet seni dinledi daha ne diyecen hemde son yorumu nerden biliyon bakam :)

Bulunmak iyi olurdu eğlenmişsiniz bayağı.

Nasip abi bekleriz ;)

Çok güzel. Bayağı muhabbet dönmüş. İzlerken gülmekten yarıldım

Ya ben nasıl güldüm yaa Elvan.

Keşke arazi toplulaştırma projesinde Yusuf abiyi buraya atsalar [emoji4]

Araziyi karar katar bu aman deyim :). Sadece buluşmalara çağıracan konuşturcan kayıt edecen :)

Abi düşünsene sabah kalktın bindin erkunta tarlaya gidiyosun. Bi baktın Yusuf abi senin tarlanın yanındaki tarlada çalışıyor [emoji28] ne hissedersin

Traktörden atlarım ben canımı kurtarmak için :)

Allah muhabbetinizi artirsin:)

Saol Umut abi seni ve Kadiri de çok bekledik ama gelmediniz :(

Otobüs macerası Anlattıkların tekrar gözümün önüne geldi. Allah hep guldursun bu adamı

Amin abi bu Yusuf emmiyi görmek yeter zaten :)

İzledikçe gülmekten kırıldım, Allah muhabbetinizi artırsın. Yusuf abinin muhabbetine doyum olmuyor gerçekten.

Bie daha ki buluşmaya bekliyoruz o zaman abi.

Otelde eğlenceli dakikalar yaşanmış :D

Yatırıp uyutana kadar bitirdi iyice bizi :)

Ha ha ha güldüm yav kırdınız geçirdiniz beni :D

Gül gül Süleyman usta zaten onun için açtık konuyu ;)