Sarı kızlar yayılıyor..

İyi günler arkadaşlar bunlar bizim sarı kızlar güderken bi kaç tane fotoğraf çektim

Resimler ve ekler

• DSC_0142.JPG
    DSC_0142.JPG
    2.7 MB · Görüntüleme: 184
  • DSC_0141.JPG
    DSC_0141.JPG
    3.2 MB · Görüntüleme: 215
  • DSC_0140.JPG
    DSC_0140.JPG
    3.4 MB · Görüntüleme: 174
Massallah, ilk gençlik yıllarımıza kadar bizim de var dı.Bende özlerim, lakin şartlar fırsat vermez. Kah işin şehir de,kah çocuk lar okula gidecek kah hanım ister katta daire...
Ben istemişim kime ne...

vay vay vay gardasım on numra yermiş ah bizim buralardada böle olsa işifalan bırakır sırf hyayvancılıg a dönerim
Eyvallah abicim yaylım iyide köye uzak

Hepsine tekrar maşallah. Hepsi güzeller. Bir şey soracaktım. 3. resimdeki 4. sıradaki Panda kafa simentallerden çok mu süt veriyor?
Eyvallah. Biz onlara Akbaş diyorduk bundan sonra onun buzağısına panda diyeceğim.. İyi oldu:D. Pek bi fazlalığı yok en fazla bir iki litre fazla veriyor

Maşallah,sürüsüne bereket. Yaylım ortamıda cok uygun zannedersem.
Eyvallah mehmet abi. Yaylım uygun da hem hayvan sayısı fazla geliyor hemde köye 2 km. Uzaklığı hiçte taş mahvediyor

Maşallah ilkokula giderken yaz tatilinde yaptığımız iş :)
Eyvallah ercan usta. Önce bizim de öyleydi şimdi mesleğimiz oldu:D

Yine söyleyeceğim, sizin oralar bayağı güzel :) Kolay gelsin abicim :)
Sağolasın gürsel abicim. Karşıdan davul sesi hoş gelir. Manzara olarak çok güzel yerler,ama hayvancılik için aynı şeyi söyleyemem
Maşallah. Bunları izlemesi bile ayrı keyif.
Eyvallah kardesim

Massallah, ilk gençlik yıllarımıza kadar bizim de var dı.Bende özlerim, lakin şartlar fırsat vermez. Kah işin şehir de,kah çocuk lar okula gidecek kah hanım ister katta daire...
Ben istemişim kime ne...
Eyvallah cemil abi. Hayırlısı be abi ilerde emekli falan olunca belki özlemini gidermek için yaparsın