Römörk alacağım yardım

Selam Arkadaşlar romork alacağım su anda sahinler 3.5 ton tek dingil kullanıyorum hem yıpradı hem de biraz daha tonaj yükseltecegim

60 beygir motor kac ton götürür

Tek dingil cift dingile göre avantajları dezavantajları

Tandem nedir

Genelde hayvan gübresi be hububat tasiyorum

• Beğen
Tepkiler: barkinonat
Ben 5 Tonu geçecekse tandem tipi damperli araba alınmasından yanayım. Geçen emanet 8 tonluk palazoğlu ile ofise tane götürdük 9400 kg geldi araba. Dün kontrol ettik arabalığı eğmiş. Ama tandem tır tipi çift dingil olsa eğmezdi diye düşünüyorum. 60 bg çiftçeker mi tek çeker mi?
Tek ceker nh 60 56 kullanıyorum cift dingil caselli cok hoşuma gitti

Son düzenleme:
Selam Arkadaşlar romork alacağım su anda sahinler 3.5 ton tek dingil kullanıyorum hem yıpradı hem de biraz daha tonaj yükseltecegim

Tandem nedir

arkadaşım önceklikle hayırlı olsun. alamaya niyetlemişsin kesinlikle tır tipi ( yani tandem olsun)lastikleride tır tipi olsun unutma 285x70x19,5 olsun kesinlikle motora basmaz ve motoru yormaz 10 tonluk çok rahat edersin .arazin çok aşırı dik değilse ve traktör 4x4 ise hiç korkma . ben td85td ye 14 ton sarıyorum banamısın demiyor . tabi bizim arazi genelde düz . KISA ÇEKİ olsun hiç korkma kesinlikle 2 teker alma traktör çekisine çok basar. 2 tekere ve boşuna para verme 1 defa alınır .10 ton ideal ben 2 römork 11 tonda bayır aşağıya bakınıyordum . peder 8 tonluk veya 1o tonluk tandem alalım diyordu . ama ben ısrarla 14 tonluk aldım şimdi peder amma rahatmış diyor.şimdi bununla 13 veya 14 ton çok rahat hiç traktörü kovalamıyor. tek çekerde 7 veya 8 ton senin motoru yılma aşağıya yorar ama tandemde yormaz ve hiç te kovalamaz. denemek için bir arkadaşından 1 defalık al kullan. sadece dar dönüş yapma . motorun ne kadar rahat gittiğini görürsün. markada en önemlisi dingil dolu dingil olması .TABAN SACI MÜMKÜNSE 5 MM olsun. sağlamlık açısından sıralama dersen .ben şahşen 1 GÜRŞAH (TABAN SAÇI 5MM)2 CASELLİ 3 KÖKSAL DERİM . KARAR SİZİN .AMA UNUTMAYINIZ KESİNLİKLE TANDEM ALIN DERİM .

60 56 ya o tonajlar cok fazla cekermi ceker tabiki fakat hem traktor cok cabuk yipranir hemde sofor olarak sıkıcı deneyim olusur 10 tonluk ramork 60 56 nin harci degil maks 6 tonluk ramork ideal olur tandem yada tek dingil arazinizde rampa yoksa 4 tekerli daha fazla tonaj daha seri is demek fakat ranpa varsa bulasmayin para yatirmayin 10 luk ramorklara taki cogu rampada 2 vites birden dusuyor 6056 bos ramorkla bende vardi

Tandem nedir

S.A. Benim favorim caselli 6 tonluk taban sacı 6 mm, kapak sacı 4 mm. caselli.png

• Beğen
Tepkiler: Saliha Erbil
  • Beğen
Tepkiler: aksaray68yusuf
tokat yapısı Güleryüz vagonları var tek dingil kamyon tekerli römörkleri gerçekten süper hirolik fren filan var bizim buralarla kavakçı römörkü diye nam saldı (0356) 212 09 64 numarası internet sitesi yok lakin katalog fotoğraflarını istetebilirsiniz

• Beğen

vallaha karabulut almada ne alırsan al kaynak namına bırsey yok sıradan ustalar daha ıyı yapar

karabulut römorkun ne gibi sıkıntısı var? kaynak nerelerinde eksik? dıştan görüntüsü hoş duruyor, bir bilgi alalım.
bizim buralarda bu sene karaarslan römork meşhur oldu. denizli yapımı. üzerinde 4 ton yazıyor ama ilaveleri yüksek, rahat 8 ton alır. şekli şemali düzgün gibi bir incele istersen.

• Beğen