Yardım edermisiniz

Newholland 5040hb orta ip düğümün dibinden 100 balyede 15 20 adet kopuk çıkıyor usta çelicinin burnunu biraz sağa al dedi ama yene aynı sorunu sizce nasıl çözebilirim kardeşlerim abilerim yardımcı olursanız çok sevinirim

Newholland 5040hb orta ip düğümün dibinden 100 balyede 15 20 adet kopuk çıkıyor usta çelicinin burnunu biraz sağa al dedi ama yene aynı sorunu sizce nasıl çözebilirim kardeşlerim abilerim yardımcı olursanız çok sevinirim
Busene ayni sorun basima gelmisti. Sanirsam baglamayi kaldirmak icin olan vida somunu yanlis takip kastirmis olabilirsin. ortanin pulu dar oluyor bitarafa dogru kastiriyor baglamayi. Baglamayi tutan vidalari sok pullarina bi bak bence

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
Bu forumda sadece tanınan kişilerin soruları cevaplanmıyor.O konuya vakıf olan kişiler ya konuyu görmemiştir yada işlerden dolayı foruma girememiştir.Ben balya makinesinden anlamam nasıl cevap vereyim şimdi.Bu konuda aynı makineyi kullanan Mustafa abimiz [MENTION=18947]bartu[/MENTION] yardımcı olabilir eğer uygunsa.Diğer kullanan konuyu gören arkadaşlarda zamanla yazacaktır.

mesajı malesef yeni gördüm, bir NH BC5040 kullanıcısı olarak sorunun tahminen iplerin bobinden baglama gurubuna gelene kadar geçtiği makaralarda sorun olduğunu tağmin ediyorum, makaralar iz yapmış olabilir bu yüzden ipi yıpratırlar ve dolayısıyla en zayıf yer olan bağlamanın dibinden koparır.
ben bu sezon 54 000 balya bağladım çözemediğim bir sorunla karşılaşmadım. NH ler güzel makine yanlız dilinden anlayan bir ustan olması gerek.

• Beğen
Tepkiler: tan35tan