1995 mf 240 mı Yoksa 2012 NH T480 mi tercih ederisiniz

Fiyat uyguna geldi hem baktıgım traktorların içinde en temizi hemde en ucuzu evimin 200 mt ilersinde olmasıda cok cok iyi oldu nakliye masrafim birde plaka masrafimda olmayacak 26 bin pqzarliksız aldim
Hayırlısı olsun birkez daha, Allah gönlüne göre vermiş kardeşim, hem yakından, hem tanıdıktan, hem modeli yüksek hem saati düşük, daha ne olsun.
Güzel güzel kullanman dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Hayırlı olsun cemal abi iyi günlerde kullan
Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
Hayırlısı olsun birkez daha, Allah gönlüne göre vermiş kardeşim, hem yakından, hem tanıdıktan, hem modeli yüksek hem saati düşük, daha ne olsun.
Güzel güzel kullanman dileğiyle.
Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırması.
Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşAllah
Allah razi olsun arkadaşlar
20200217_115653.jpg

Öncelikle hayırlı olsun ,
Almışsın içimde kalmasın yinede [emoji4]
Seni bu 240 baya yoracak haberin olsun sen ince iş yapacaksın direksiyon yoracak yoncayi onla biceceksen kaldır indir kuyruk milini çalıştır durdur baya işin var ilaç atacaksan yine aynı 240 denilen motor sadece yol motoru git gel hepsi bu , t480 e gelince vay böyle vay şöylemiş 10 tane 240 değer son 2 senedir de baya piyasa yaptı bende kullandım zamanında şuan amcamdada var 3000 saati devirmiş canavar gibi ,
Adı çıkmış 240 in küçük işler için kullanılacak motor biraz yeni olmalı insanı yormamali ,
Direksiyon hidrolik olmalı kuyruk mili bağımsız arka kollardan bağımsız olmalı frenleri güçlü olmalı

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Öncelikle hayırlı olsun ,
Almışsın içimde kalmasın yinede [emoji4]
Seni bu 240 baya yoracak haberin olsun sen ince iş yapacaksın direksiyon yoracak yoncayi onla biceceksen kaldır indir kuyruk milini çalıştır durdur baya işin var ilaç atacaksan yine aynı 240 denilen motor sadece yol motoru git gel hepsi bu , t480 e gelince vay böyle vay şöylemiş 10 tane 240 değer son 2 senedir de baya piyasa yaptı bende kullandım zamanında şuan amcamdada var 3000 saati devirmiş canavar gibi ,
Adı çıkmış 240 in küçük işler için kullanılacak motor biraz yeni olmalı insanı yormamali ,
Direksiyon hidrolik olmalı kuyruk mili bağımsız arka kollardan bağımsız olmalı frenleri güçlü olmalı
Sağolun teşekkür ederim
Öncelikle direksiyon hidrolik
Kollar indir kaldır debajla alakası yok senin dediklerin 135 liklerde gecerli
Kuyruk mili bi calışır tarla bitince duru yonca bicerken devamlı durdur calıştır yapmıyoz
Bende 1996 dan 2004 e kadar 8 sene kullandım...

• Beğen
Tepkiler: lanu ve wallace22