VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Ynt: VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

vallaha bizde a95 vardı yeni kasa ital 2009 model bu sene sattık tümosan 8195 aldıkta valtra daha üstün hem çekiş hem konfor ama yakıtta tümo biraz daha düşük

dmehmet link=topic=791.msg960660#msg960660 date=1421847853' Alıntı:
vallaha bizde a95 vardı yeni kasa ital 2009 model bu sene sattık tümosan 8195 aldıkta valtra daha üstün hem çekiş hem konfor ama yakıtta tümo biraz daha düşük

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Bir sorum olacaktı. Traktör değiştiren genelde daha büyüğünü alır siz neden aynı güçte aldınız?

• Beğen
Tepkiler: kubilay 85

dmehmet link=topic=791.msg960660#msg960660 date=1421847853' Alıntı:

Selamunaleykum ben A85 düşünüyorum ama bu yazılanlar az caydırıyor beni.. Kullanan varmı A85

• Beğen
Tepkiler: kubilay 85

Yerli versiyonların kabin dar kalıyor gibi geliyor bana.koyde yerli valtra ve hattat olarak kullanan bir kaç kişi var kabin konforu ve viteslerin uzun 3u de yanyana çok yer kaplamasından şikayetçiler sadece.buyuk arıza yaşayanı henuz olmadı burada

slm arkadaşlar yeniyim burda valtra A95 2012 yada 2013 model almayı düşünüyorum bu ekranlı ve dishift (vites üzerinde debriyaj)özellikli olanlar var nasıl acaba bilgilendiriseniz sevinirim ekran ne işe yarıyor teşekkürler

Cevap: : VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

valtra n123 kullanan arkadaşlar var mı ve tavsiye eder misiniz 700 dönümlük yer için, almayı düşünüyorum, massey feguson johndeere valtra n123 hangisini tavsiye edersiniz?

Arkadaşlar bilmiyorum benden daha bilgili forumda belki binlerce kişi vardır. Ama benim görüşüm şudur. Çiftçilik zor iş. Sıcakta soğukta neler çekiyoruz bilirsiniz. Bi valtra ortalama 60 70 bin civarı. Çok para. Bizler işi şansa bırakacak zenginlikte insanlar değiliz. Benim görüşüm riskli bi traktör. Bi rektefiye kalkışsak ne usta bulunur ne parça bizim buralarda

valtra n123 kullanan arkadaşlar var mı ve tavsiye eder misiniz 700 dönümlük yer için, almayı düşünüyorum, massey feguson johndeere valtra n123 hangisini tavsiye edersiniz?

Biz 1998 den beri valtra kullaniyoruz. Dahada satmaya niyetimiz yok. Traktor segment olarak massey ve john deere ustudur. Valtra ve fendt sec birini ikiside iyi traktorler. Detayli sorun varsa sorabilirsin bana.

Arkadaşlar bilmiyorum benden daha bilgili forumda belki binlerce kişi vardır. Ama benim görüşüm şudur. Çiftçilik zor iş. Sıcakta soğukta neler çekiyoruz bilirsiniz. Bi valtra ortalama 60 70 bin civarı. Çok para. Bizler işi şansa bırakacak zenginlikte insanlar değiliz. Benim görüşüm riskli bi traktör. Bi rektefiye kalkışsak ne usta bulunur ne parça bizim buralarda

valtra A serisi Türkiyede üretiliyor parça konusunda en az sıkıntı yaşanacak traktör bence valtradır..

Cevap: Ynt: VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

arkadaşlar A95 dusunuyorum onden kuyrukmilli ve hidrolikli ne dersiniz düsünceleriniz
Kardeş A95 101Beygir diğer markalara göre bayağı dayanıklı ve kullanışlı bir traktör. Ayrıca

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...daha-2012-valtra-a-95-en-full-363500242/detay şuna bir bak derim. sakın yanlış anlama satıcıyla bir ilgim yok. ben kendim için düşünüyorum. ancak şu anda alacak durumum yok.

Cevap: : VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

iyi karar vermişsin ancak fiyatı bayağı vardır. n serisi ithal seri bildiğin gibi. mf nh olabilir ancak jd yi seçme bence. madem paranız varsa maalesef bunu istemeden de olsa Avrupa montajlı veya imal alın derim.

beyler 2016 model valtra a85. ılk olarak varsa esı bırakırız bız bu ısı. artıları olarak yakıt yok sert toprak 2 senedır pulluk gormeyen tarlada 5lı 13 ınc pulluk taktık takvıyelı 4 ten asagı ınmedı tekcekerde surum yaptık. bzım koyde nh traktorlerı alanlar hıc memnun deıl ha bu arada traktor dınum basına 1.16 lıtre yakıyo nh lar 2 den asagı ınmıyomus . kullanımı cok guzel kaba deıl yanı . eksıklerı olarak kabın dar ama sorun deıl gıbı bıde bzım oralardakı topraklarda her motor 5 lı cekemez yanı :D