td90 yardim!!!

Ynt: td90 yardim!!!

4x4 ve yuksek hizlarda ugultuyu her motor yapar.. aslinda 4x4 ve yuksek hiz ayni anda cok mantiklida degil:) mesela hidromek otomatik olarak yuksek hizda 4x2 moduna donuyo..

UÖZKAN.77 link=topic=79975.msg1027571#msg1027571 date=1445050517' Alıntı:
4x4 ve yuksek hizlarda ugultuyu her motor yapar.. aslinda 4x4 ve yuksek hiz ayni anda cok mantiklida degil:) mesela hidromek otomatik olarak yuksek hizda 4x2 moduna donuyo..
abi öylede arazi parçalı olunca bazen bahçe değiştirirken unutuyorum uğultuyu duyunca ayırıyorum önleri :D
dediğin gibi hidromekteki sistemi yapsalar güzel olurmuş

Traktoru birak.. fabrikadan orjinal surekli 4x4 olarak cikan uretilen lada nivaya.. midifiyeyle 4x2 aparati taktik vaktiyle.. onleri ayirdimi ses titresim biraz da olsa azalmisti.. kubota gibi gizli saftlilarda ses titresim daha az olabilir ama.. genelleme yaparsak onleri bagladimi ugultu artar.. hidromekteji sistem dugmeyle 4x4 e gecen tum motorlara basitce eklenip uygulanabilir aslinda.. gerci ben biraz manuelciyimdir.. 4x4 e gecisin bile levyeli olmasini tercih ederim:)

kabine yakın iki switch var üstlerinden elektrik koblosu cıkan onlar sikonlayın güzelce bu gibi bir kac sorun bizimde basimiza geldi Eskişehir demireller servisi Sağolsunlar dört dörtlük servis % 99,5 memnunuz ne istersek nasıl istersek herşeyini halettiler