uzel üretime başladı

Ynt: uzel üretime başladı

çiftçilikhayatı link=topic=86787.msg1048297#msg1048297 date=1450820359' Alıntı:
valla aynı güç sınıfında olanlarda en iyisi haklısın.. ama yakıt ve yol hızı istediğimiz gibi değil. bahçelr uzak. samenin yakıtı ve yol hızı çok iyi . güçüde 82 bg. 3060 da 67 bg.
çiftçilikhayatı link=topic=86787.msg1048297#msg1048297 date=1450820359' Alıntı:
valla aynı güç sınıfında olanlarda en iyisi haklısın.. ama yakıt ve yol hızı istediğimiz gibi değil. bahçelr uzak. samenin yakıtı ve yol hızı çok iyi . güçüde 82 bg. 3060 da 67 bg.
Evt devirli traktor oldugundan yolda yavas ama yakiti same ye gore nasil bilmiyorum

Cevap: Ynt: uzel üretime başladı

uzel ın traktorlerını hars baskent ve hattat kopyaladı ama hıc bırıde uzel kadar kalıtelı yapamadı bence uzel tekrar baslasa yuzde 50 pazar kaybettı yınede pıyasada tutunur ama yapması gereken 2009 yılındakı teknolojı ıle degıl konforlu kabın farklı dızayn ıle sıfırdan baslamalı yerlı malı yurdum malı

Mf ile anlaşıp 5400 serisini üretebilirse piyasada çok iyi tutunur. Hem MF'yi arkasına alması da çiftçiye güven verir. Tabi bunu başarabilir mi, bilemiyorum.

Üzerinde Massey Ferguson yazmazsa sıkıntı bence zaten Uzel yazan modellerde vardı pek yok piyasada..
Bir de o Tasarımın afedersiniz b.kunu çıkardılar önüne gelen kullanıyor 10 markaya yakın oldu galiba...
Karşımızdan gelse mf deriz ama süpriz ne yazar üstünde bilemeyiz şansa artık.
Yeni bir tasarım şart...

• Beğen
Tepkiler: isyankar1985
Bizim kooperatif battığında da çok söylenti çıktı tekrar başlıcakmış diye yalan dolan. En sonunda Akın İpek satın aldı İpek Çiftliği oldu. Şimdi kayyumda aynı markayla devam ediyor. Ama peynir kalitesi 0. Özellikle tulum acımtrak diyolar. :)

• Beğen
Tepkiler: kursatkesikbas