TT65 Mİ TD65D Mİ ??

denemeden. tecrübe etmeden..
başka bir markayı ne övmek nede lekelemek
kimsenin haddine değil..
iki marka arasındaki farkı en iyi ikisini kullanan ve
üzerinde aylarca çalışmış işten anlayan biri yapar..
ve adilane bir şekilde açıklama yapar.
bende onu diyorum işte 2007 ten bu yana newholland kullanıcısı yım geçenlerde deutz kullanma şansım oldu ve cok başarılı bir traktör bunda kötülük yok hepimiz çiftçiyiz hep daha iyi traktor kullanmak isteriz. sonuçta hiçbirinin firması bize ait deil ama iyi traktör olunca bunu belirtmek gerekir bende bir newholland kullanıcısı olarak deutz güzel traktör diyorum

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
şimdi bak önce bi deutz a bir bin bir kullan bir dene ondan sonra bi daha konuşalım ben şu marka veya bu traktör kötü demedim sadece deutz daha iyi dedim sen arkadaşından duydum diyosun bende tt65 var çift çeker 2015 model çok seri ve pratik ama çifte deutz kadar iyi deil hiç biri babamızın markası deil hakkıyla konuşmak lazım..
Bendede TT 65 ve TT 50 var ben motorlarimdan MEMNUNUM.. Memnun olmasam zaten kullanmam... Eğer senin hoşuna gitmiyorsa kullanma git deutz KULLAN KARDESİM... Bana burda gelip te deutzu övüyon NEW HOLLAND KULLANİYON... Sana zorla NH KULLAN diyen yok...

Kardeşlerim ıkısındende var serılıklerı fılan hersey aynı yakıt olarak tt az yakar yolda çifdede fark yok ama çamurda filan tt padinaja çabuk kalıyo td65 de boş donme yok tt ye gore ama rahatlık konfor td de hatsafada tavsıyem td olur çoğu şeyıde aynı

4 piston oldugu için öneriyorum sen makspro serisi ile c serisini karıstırma ben sana c serini öneriyorum ben kullanıyorum emin olkı yolda da az yakıyor suan 1200 saatte hıc bır sorun yok cekıs mukemmel td 65 ıle de tt65 ilede tarlada kapıstıkk her ıkısınede tur bındırıyor kulaktan duyma deil deneyımdır cifttede yakıtı gerkenten cok iyi sana ne dıyorum tt65 traktörü sattık case 65c aldık adam hep yolda kullandı tek dedıgı case tt65 e gore az yakıyor demesi. bizde olctuk erkunt zf 70 same argon 70 case jx65c ıle balye tasıdık depoları fulledık aynı yuk aynı yol da case en az yakanıydı bu benım basımdan gecen bırseydır rampalarda da hepsıne sol cektım san kendı kullandıgım yada fanatıklıgımden soylemıyorum bunları karar sızındırr
Cx65c piston hacmi 3,4 maxpro 3.9 cx65c onun için hem ekonomik hem 4pistinun verdiği guc bayılma en alt seviyede