Mini Bahçe traktörü için demir tekerlek arıyorum

Merhabalar,

Başak 17 bahçe traktörümün 2 li pulluk ve 7 li kaz ayağı için yere batma oranını belirleyebileceğim demir tekerlek arıyorum.

Kaz ayağının bacakları hard dox çelikten yapıldı ancak yine eğildi bunu çözmek için tekerlek kullanma önerisi aldım...

Öneri ve görüşlerinize teşekkür ederim...

o nasıl çelikmiş ki başak 17 eğmiş
tekerlek sadece batma derinliğini ayarlayacaktır dediğiniz gibi ama malzemeniz yeterince sağlam değilse yine eğilecektir. çeliğiniz kaliteli olsa bile gerekli et kalınlığı yok sanırım.
tekerlek olayında ise hazır ürünler var ama hurdadan bulabilirseniz biraz da demir kaynak işi ile daha ucuza mal olur hurdalıkları bi gezin bence

o nasıl çelikmiş ki başak 17 eğmiş
tekerlek sadece batma derinliğini ayarlayacaktır dediğiniz gibi ama malzemeniz yeterince sağlam değilse yine eğilecektir. çeliğiniz kaliteli olsa bile gerekli et kalınlığı yok sanırım.
tekerlek olayında ise hazır ürünler var ama hurdadan bulabilirseniz biraz da demir kaynak işi ile daha ucuza mal olur hurdalıkları bi gezin bence

Teşekkürler Fatih bey, çelik harddox bundan sonraki ürün welldox sanıyorum plazma ile ile kesilip yapıldı ama 1 cm lik et kalınlığı yeterli gelmiyor diye düşünüyordum ki, tekerlek olmazsa yine eğilir diye okudum...

Çok pahalı olmayan hazır ürün birinci tercihimiz...