"GÜNCEL" 4. Geleneksel Trakkulüp Trakya Buluşması

Cevap: "GÜNCEL" 4. Geleneksel Trakkulüp Trakya Buluşması

İstanbul dan çıktık yola istikamet Kütahya,Eskişehir,Ankara,Aksaray
Trakya buluşmasına ilk defa katıldık,buluşmaya katılan birçok arkadaşla ilk defa tanıştık,trakkulup üyelerinin tanışıp kaynaşması için güzel bir ortam oluştu.
Buluşmaya ev sahipliği yapan İrtem firmasına,organizasyonu hazırlayan başta Yımaz ve adminimiz Mustafa arkadaşımıza ve trakyalı arkadaşlara teşekkür ediyorum.Bu karda kışta katılan bütün arkadaşlara ve ailesi olduğum Bereket Televizyonuna bu buluşmaya katılıp katkı sağladıkları için teşekkürler.
Arkadaşlar dernek olma sürecimiz devam ediyor çalışmalar arka planda yapılıyor,bu oluşuma resmiyet kazandırma sürecindeyiz bundan sonraki organizasyonlarımız çok daha farklı olacak bu süreçte bütün üyelerimizin maddi menevi desteklerini bekliyoruz.

Masalardaki Yeni Rakı reklamlarından buluşmanın Trakya da olduğuna %100 emin oldum :)
Şaka bi yana İmrenilecek bir buluşma olduğu her haliyle belli
Emeği geçen ve biz gelmeyenleri resimlerle çekimlerle katkı sağlayan herkese teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: sebazios
Herkezin eline ayağına sağlık. İlk buluşmam dı ve son derece zevkli geçti. Birdahaki buluşmaya gitmeye meğillendim şuan :D
Bu arada Yılmaz abi ,Hasan İrtem ve emeği geçen tüm herkeze teşekkürler. Çoğu kişinin arayıpta bulamadığı bir ortam yaratıldı. Tanımadığımız insanlar ile çoook önceden tanışmış gibi muhabbetler edebildik.

Son düzenleme:
Son üyemizi de yolcu ettik ve an itibari ile bir Trakkulüp buluşmasını daha noktalamış olduk.

Katılamayan arkadaşlar için genel durumu özetleyelim.

- Toplam 52 kişilik bir katılım oldu. Olumsuz iklim şartlarına bakıldığında, gerçekten yüksek bir katılımdı. Fabrikadan iştirak edenler ile birlikte genel olarak 60 kişilik bi gezinme meydana geldi. Hatta Nasıl oldu anlamadım, yemekte 70'li sayıları gördük [emoji848]

- Dolu dolu, yoğun bir buluşma oldu. Sanayi turu haricinde planlana sadık kalındı.

- Herkes yoğun emek harcadı ama değdi. Şahsen eğlenceli oldukça keyifli bir buluşma geçirdim. Umarım hizmette kusur etmemişizdir.

Şimdi de telefondaki ilk parti fotoğraflar sıcağı sıcağına paylaşalım.

Buluşmanın ilk anı. Gözler kızarık, sabahın erken saatleri:

6a8cc3cb83126f23dd82b13750fa1a55.jpg

Fabrikada toplanma aşamalarından muhtelif Selfie'ler:

Bu ilk fotoğraf Drone (uçan kamera) ile çakildi. İnanmayan yüksekliği hesaplasın.

104bb22efc8f9ff3db9e89c718f69815.jpg

58a7c84c69fa192cc2d08cf4bd39ae86.jpg

Toplanmadan kareler:

1b9ade8606b24091947addbcf76c8293.jpg

6701ebe3d1f10ca5b70368ea65a22ef6.jpg

ccde6f963c49e60da3d326af2a9d19cb.jpg

Yol sırasında oluşturduğunuz konvoy görülmeye değerdi.

e043e15a1a721bfc4f4169fa31ea9b15.jpg

Yemekten kareler:

b0680a22432497c872e2f5793066eaef.jpg

260a11ea9ade2be4c811caa63a80dc4b.jpg

cc61839016ddb4e4baf0d0bcf57ed6cc.jpg

bb8ddfe86c652ba455705b2c6510259d.jpg

e05b1596f1b01a25d7c2ca3327b7380e.jpg

fde563065ae5119f6372db59c03f81a4.jpg

137f3a28c2e492927c943235a977c75e.jpg

cef6d75cb9ec333a3f93ea934e362956.jpg

c1f7ccf52bba1ce0c4a5d5cf2a12f823.jpg

b21038963786e5a988a564556a792ad9.jpg

Bereket Televizyonu tüm buluşma boyunca çekim yaptığı için çok fazla fotoğraf çekemedik. Ha mma eminim, Erkan'da yine bi çuval fotoğraf vardır.

Son olarak bu karda kışta üşenmeden buluşmaya gelen tüm Trakkulüp ailesine,
Buluşma anını ölümsüzleştirmek için büyük emek harcayan Bereket Televizyonu ailesine ve
samimiyet esası ile kapılarını bize açan, üstüne sponsorluk görevini üstlenerek buluşmaya destek olan, Başta Hasan, Taner ve Şükrü Beyler olmak üzere tüm İrtem Tarım Makinaları ailesine şahsım adına teşekkür ediyorum.

şahsım adına başta organizasyonu düzenleyen trakklup ailesine , sponsor olan İRTEM AİLESİNE ve şahsi gayretlerinden dolayı YUILMAZ AKGÜN kardeşimize ve katılan tüm trakklüp üyelerine çok teşekkür ederim .başka buluşmalarda görüşmek üzere hoşça kalın ..

Yapılan bu organizasyonda bizlerden desteklerini maddi ve manevi esirgemeyen , fabrikalarının bize kapılarını açan , bol bol zaman harcayarak bizleri ağırlayan A dan Z'ye tüm üretim aşamalarını güzel bir şekilde sunan , lezzetli ve nefis bir restaurantta ağırlayan , İrtem firması sahip , yönetici ve çalışanlarına teşekkürler.
Bu gezinin organizasyon sürecinin en başından , en sonuna kadar canla başla çalışan , tüm süreçlerde bol bol terlediğine , bol bol emek ve çaba sarfettiğine şahitlik ettiğim Yılmaz kardeşime kocaman ve bolca teşekkürler.
Bizleri bu organizasyonda yanlız bırakmayan , yüzlerce km öteden kalkıp gelen , sitemizin ve organizasyonumuzun tanınmasına olanak sağlayan tüm Bereket TV ailesine ve çalışanlarına teşekkürler.
Bizlerin bu şekilde bir birliktelik sağlaması için bu siteyi kuran , bizlerin tanışmasına fırsat sağlayan , bu tür organizasyonlar için canla başla çalışan , maddi manevi birçok fedakarlığına yakinen şahit olduğum Mustafa kardeşime canı gönülden teşekkürler.
Trakya buluşması fikri oluştuğundan itibaren , bu tür organizasyonların gerçekleştirilmesi için bizleri yüreklendiren , destekleyen , yol gösteren elini taşın altına koymuş , organizasyon için tüm emeği geçen kendiminde dahil olduğu Trakkulüp moderatörlerine ve yönetim kadrosuna teşekkürler.
Bu kadar hazırlıktan ve emekten sonra , Sponsor firma İrtem'in destek ve emekleri , Bereket TV destek ve emekleri , Trakkülüp yönetim ve organizsyon destek ve emeklerini boşa çıkartmayıp bu kadar kışta Yüzlerce km ötelerden geleninden tutunda , irtem fabrikasına sadece birkaç km öteden gelen arkadaşlara kadar geldikleri her km başına teşekkürlerimi sunuyorum. :)
Zaman geçtikçe sitemiz büyüdü , bizler bu değişimin ve büyümenin büyük bir kısmına şahit olduk , herkezin , tüm üyelerin , yönetimden tutunda en son üye olmuş üyemize kadar karınca kararınca emek ve desteği var. Bu sayede bu şekilde organizasyonlar ortaya çıkıyor.
Zaman geçtikçe hep çıta daha yükseklere ulaşıyor , işimiz bir anlamda bundan sonra hem zorlaşıyor hemde kolaylaşıyor , birlikte daha güçlü oluyoruz.
Katılan tüm arkadaşlardan ricam , sitede daha aktif olmaları , herbirimizin siteye en az beşer üye daha getirmeleri , bu sayede hem gücümüz artacak hemde zamanla daha bol ve çeşitli organizasyonlar ortaya çıkacak.
Saygılarımla.

4. Geleneksel TrakKulüp Trakya buluşmasına katılan tüm üyelerimiz, teşekkürlerin en büyüğünü hakediyor. Buluşmalarımıza has yine soğuk havada bir buluşma yaptık. :) Buluşmayı organize eden Yılmaz Abi'ye(@sebazios), sponsor olan İrtem Tarım Makinaları'na, çekim yapan Bereket TV'ye teşekkürler.

Buluşmaya ilk defa katılanlar oldu, oradaki ortam umarım herkesin hoşuna gitmiştir. İnsanlar sanki kırk yıllık dost gibi oturdu sohbet etti, küskünlükler, dargınlıklar, saygısızlıklar hep bilgisayar başında kalıyor, herkes saygıda ve sevgide kusur etmemek için elinden geleni yapıyor. İşte biz bunu Türkiye buluşmasında 8. defa yaşadık, hem de daha uzak diyarlardan gelen üyelerimizle, hem de daha çok kişiyle, hem de daha uzun sürelerde. Bundan sonra herkesi Türkiye buluşmasına bekliyoruz. Bu sadece bir demoydu, tam sürümünü istemez misiniz? :)

Buluşmada herkese hoşgeldin demeye çalıştım, unuttuğum olmamıştır umarım. Gönül ister ki herkesle oturup bir kaç kelam edelim, fakat zaman kısıtlı olunca herkesle görüşemiyoruz. Konuşamadığımız arkadaşlarımız kusura bakmasınlar, inşallah konaklamalı yapacağımız buluşmalardan birisine iştirak ettiklerinde daha uzun süre sohbet etme imkanları bulacağız.

Daha güzel buluşmalar yapmak dileğiyle.

Emeği geçen herkese teşekkürler.Çok güzel bir buluşma oldu.Özellikle organizasyonu düzenleyen Yılmaz abiye teşekkürler.Buluşma için yüzlerce km gelen arkadaşlarımız abilerimize de çok teşekkür ederiz.Benim ilk buluşmamdı daha önceki buluşmalara gelme fırsatım olmamıştı kısmetse önümüzdeki buluşmalara katılmaya çalışacağım.Bereket tv yayını ne zaman acaba bilen var mı?