BAŞAK TRAKTÖR STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2016....!!!

BAŞAK TRAKTÖR STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2016....!!!

21/01/2016

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta Avrasya Tarım Fuarı 2016 düzenlenmişti. Bende fuarın ilk günü fuarı ziyaret ettim. Fuar bu zamana kadar ziyaret ettiğim fuarlar arasında en az katılımcı firma sayısına ve ziyaretçi sayısına sahip fuardı. Yani kısacası pek gezilecek bir şey yoktu. Sizler için fuardan fotoğraflar çektim. Şimdi onları sizinle paylaşıyorum. Bu konuda Başak Traktör Standını göreceksiniz.....;)

alipasalierkan.......;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

2075 in silindir hacmi ile 2073 silindir hacmi aynı (3.142 litre ) tek fark dediğiniz gibi turbo ve intercooler.
Sulu gömlek haliyle yüksek hareret ile çalışan motor steyr ve başakların tutmamasının tek sebebi de bu bence millet bunu dezavantaj olarak görsede bence avantaj yüksek sıcaklık ile motor da daha verimli bir yanma gerçekleşiyor ve bence emsallerine göre yakıt tasarrufu conta yakma olayına gelince bizde ben doğmadan önce stery gelmiş bize ve hiçde conta yakma olayı başımıza gelmedi nadasları full 100 derece üzerinde sürerim haşbay ile balya yaparım hararetten yana bir sıkıntımız olmadı, conta yakma olayı kapak taşlama ve gerekli tork değerlerinde sıkılmadığı zaman yakar en büyük sebebi usta dır ama steyr in adı lekelenir...

• Beğen
Tepkiler: ergene59
2075 in silindir hacmi ile 2073 silindir hacmi aynı (3.142 litre ) tek fark dediğiniz gibi turbo ve intercooler.
Sulu gömlek haliyle yüksek hareret ile çalışan motor steyr ve başakların tutmamasının tek sebebi de bu bence millet bunu dezavantaj olarak görsede bence avantaj yüksek sıcaklık ile motor da daha verimli bir yanma gerçekleşiyor ve bence emsallerine göre yakıt tasarrufu conta yakma olayına gelince bizde ben doğmadan önce stery gelmiş bize ve hiçde conta yakma olayı başımıza gelmedi nadasları full 100 derece üzerinde sürerim haşbay ile balya yaparım hararetten yana bir sıkıntımız olmadı, conta yakma olayı kapak taşlama ve gerekli tork değerlerinde sıkılmadığı zaman yakar en büyük sebebi usta dır ama steyr in adı lekelenir...

bizde 15 sene balya bağladık ama orjinal radyatörü çıkarıp yerine başka bi radyotör takıldı. hararet sorunu tamamen ortadan kalktı.

Paylaşım için teşekkürler..

Başak ile Steyr'in anlaşması yok Steyr CNH bünyesinde olduğu için getirirse TTF getirir ya da Harman gibi firmaların distribütörlüğü alması lazım. Sanko Holding'in Steyr ile anlaşması yok diye biliyorum..

anlaşsınlar ozaman hattat agco nun valtrasını getiriyor misal cnh getirmez case yeni yeni alışıyor piyasaya steyr de gelirse işler karışabilir

anlaşsınlar ozaman hattat agco nun valtrasını getiriyor misal cnh getirmez case yeni yeni alışıyor piyasaya steyr de gelirse işler karışabilir

Steyri TTF dışında bir markanın getirmesi fazla tuzlu olacaktır burda satılacak olan modeller belli T4 ve T5 ayarı Kompakt serileri. Onlar zaten burda üretiliyor burdan yurtdışına satılıp ordan geri buraya getirmek çok masraflı olur. Bir ara yanlış hatırlamıyosam T6000 ayarı Steyr getirmişlerdi onun fiyatı T6000 dene baya yüksekti...