traktör seçimi yardım claas-deutz-mf5435

arkadaşlar s.a. traktör almaya karar verdik 3 gündür forumu araştırıyorum tam olarak kafamı toparlayamadım gönlüm claas axos 330cx den yana ancak bu kadar parayı verirken yanlış tercih yapmayalım bir de size danışayım. claas bayisi ile pazarlık yaptım 135bin tl 2015 model. diğer modeller şöyle. deutz agrafarm 420dt- mf5435 siz hangisini tercih edersiniz. yada 4. bir seçenek önerir misiniz?

bir diğer hususta sizce konya fuarını beklesek bize fiyat olarak faydasımı zararımı olur fuardan daha hesaplı alabilirmiyiz?

Bencede fuarı bekle kardeş claas güzel bir traktör ama axos serisi eski bir seri yani 135 bin bence verilmez. Deutz u önermem onun aynısından burda aldılar pek iyi değil bence claas ona göre daha pratik ve kullanışlı. Mf ye gelince mf de çok pahalı 150 bin gibi diyorlar. Yine önerim claas olur bende claasi yakından takip ediyorum ama fiyatta biraz daha aşağı olması lazım bence.

Bencede fuarı bekle kardeş claas güzel bir traktör ama axos serisi eski bir seri yani 135 bin bence verilmez. Deutz u önermem onun aynısından burda aldılar pek iyi değil bence claas ona göre daha pratik ve kullanışlı. Mf ye gelince mf de çok pahalı 150 bin gibi diyorlar. Yine önerim claas olur bende claasi yakından takip ediyorum ama fiyatta biraz daha aşağı olması lazım bence.

bugün baya bir görüştüm bayilerle mart ayının sonunda 2016lar gelecek diyor yüzde 8 zamlı 2015 modelde ankarada 1 tane kalmış kayseride kalmamış yozgat çok para istedi. bu axos 330 2014 kasım ayında 119bindi liste fiyatı aradan 1 buçuk yıl geçmiş 20 bin koymuşlar bekledikçe artıyor. 135 az para değil ama yerli taktöre istiyor 115 aynı beygir traktöre öylede düşününce parası normal geliyor. erkunta sodum shuttle lı modeller kaça olacak diye fiyat belli değil ama fark olacak illaki dedi. erkuntta isteyecek 135bin.

İlla 0 mı olması gerekiyor. Bence o paralara 2. el çok az kullanılmış traktörler bulunur. Biraz önce baktım sahibinden de gayet uygun pazarlık ile daha da fiyatı düşürülebilinir traktörler var. Daha 200 saatde,1000 saatde traktörler. Tabi karar sizin iyi araştırmak lazım.

• Beğen
Tepkiler: ibo71
İlla 0 mı olması gerekiyor. Bence o paralara 2. el çok az kullanılmış traktörler bulunur. Biraz önce baktım sahibinden de gayet uygun pazarlık ile daha da fiyatı düşürülebilinir traktörler var. Daha 200 saatde,1000 saatde traktörler. Tabi karar sizin iyi araştırmak lazım.

0 olmasını tercih ediyoruz sorun kaldıramayız o kadar para verip. zaten bi kere alıyoruz canını çıkarana kadar kullanıyoruz.

massey şaşma deri.piyasası biraz pahalıdır ama hakkını verir.lakin o kadar paraya çok az kullanılmış garantii traktörlerede bak derim.adam 100 saat kullanmış paraya sıkışmış yada parayı döndürecek satıyor.ama illa sıfır diyorsan fuarı bekle. mutlaka daha uyguna alırsınız.şimdiden hayırlı olsun