ETS 2 SCANIA R620 V8 500 BİN KM VİDEO ÇEKİMİM

ercan ellerine emeğine yüreğine sağlık kardeşim..
resmi ekran resmi olarak ayarladım
baktıkça seni hatırlayacağım.
bu tırda çay varmı acaba :)

Saol Yusuf emmi daha da iyisini manzaralı biyerde çekeyim onu göndereyim bu deneme aceleye geldi.
Baktıkça hatırla bu ergutcuyu :)
Aklına ne gelirse var sen iste yoksa tedarik ederiz.

Ercan abi ufak bi hortlama yapalım konuya.Neredeyse 1 yıl olmuş son durum nedir kilometrede :D FS 17 yine sarmadı beni etsden devam ediyoruz bi güncel km alalım senden bakalım 1 milyon hedefi ne durumda :D

ets2_00156.png

An itibarı ile 667 bin mi öyle bişeydi en son bakmayalı baya oldu o arada idik galiba. ev taşıma işi oldu 10 gündür yolda bekliyor beni.
FS17 sarmadı yine Tıra devam bi video daha çekmek gerek artık tır baya değişti yeni modifiye falan derken uçtuk.

Ekli dosyayı görüntüle 16436

An itibarı ile 667 bin mi öyle bişeydi en son bakmayalı baya oldu o arada idik galiba. ev taşıma işi oldu 10 gündür yolda bekliyor beni.
FS17 sarmadı yine Tıra devam bi video daha çekmek gerek artık tır baya değişti yeni modifiye falan derken uçtuk.

Bak şimdi daha çok merak ettim abi yakında bi video bekliyoruz o zamansa benim reno daha 100 bine yeni ayak bastı klasik takılıyoruz biz vabis falan pahalı geldi :)

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
Bak şimdi daha çok merak ettim abi yakında bi video bekliyoruz o zamansa benim reno daha 100 bine yeni ayak bastı klasik takılıyoruz biz vabis falan pahalı geldi :)

Bizde çok şöför durduk el kapısına ama şimdi V8 bıraktırmıyor bizi. Hepsini denedim en az 2000 km mercedez iyi frenliyor ama hızlanamıyor daf iyi ses fena değil volvo ses berbat ama çekiş iyi renonun ilk çalışması iyi ivecodan Allah korusun Scanıa aşk modfiye çekiş hız ne ararsan var :)

• Beğen
Tepkiler: aygün
Bizde çok şöför durduk el kapısına ama şimdi V8 bıraktırmıyor bizi. Hepsini denedim en az 2000 km mercedez iyi frenliyor ama hızlanamıyor daf iyi ses fena değil volvo ses berbat ama çekiş iyi renonun ilk çalışması iyi ivecodan Allah korusun Scanıa aşk modfiye çekiş hız ne ararsan var :)

Dafın çekişi fena değil şuan yeni kasa mercedes deniyorum oda fena değil gibi volvo 750 bg var yeni kasalardan ses var ama gidişi iyi renoda ise 800 bg mod var o yüzden seviyorum hepsinden iyi gidiyo haliyle :)