kubota 9540 nadas yapıyor

Tekrar hayırlı olsun yaşar..
nedir ilk izlenimler. bakkk doğru dee ama :)
öteki kullandıklarına göre kıyasla..
yakıt manevra performans v.s

abi kıyaslanacak kadar çok tecrubemiz yok :) fakat digerlerinden manevrası muthiş bişe oldugu yerden donuyo. şatıllıı ilk motorum o rahat. 3 saat gibi pulluk ile sürdüm 6 ile 6.5 km hızla gittim deposu 10 20 lira kadar agzı kalmıştı dolmaya kaç litre alıyo bilmiyorum ekrandaki gosterge 5te 1 i kadar anca düştü sürdügüm yerin degarını bilmiyorum cunku yarısı sürülmüş bi tarladı ve 3 parça yerde denedim.çekiş tabi en fazla 80 lik 3 silindir case ile sürdüm şimdi 4 silindir 95 hp bi motor ve pulluk ufak performans güzel diger markalarla karşılaştırmadan bişey soylenmez ama bence güzel. lift aramadım değil ama hidrolik kolları bu kadar yumusak olan bi motor gormedim sanırım sistem değişik olabilir. genel olarak ben begendim rahat klima açık kullandım motora hiç klima fark etmiyo bence. şimdilik bu kadar abi ilerde sılaj da goruruz performansını birazda. :)

• Beğen
Tepkiler: Emrenisa
Yaşar hassasiyet ayarı ve hidrolik yükseklik ayarı yapılmış olarakmı geldi ?
5-6 ay öncekilerde ayarsızdı bu dediklerim

saolsun bayi ayarlatıp geldi tam tarlaya koşulacak şekilde getirdi bnm tarlaya sokacagımı bildigi için. normalde ilk ayarsız geliyormus ilk bakımda serviste bolgenin toprak yapısına gore ayarlanıyormus bayinin soyledigi bu.

Kolay gelsin yaşar antrenmanlara başlamışsın ;) Deposu tamamen boşken 90 litre alıyor ama en fazla 85-87 litre doldurabildim içinde illaki birkaç litre mazot kalıyor. Yakıtını da göstergeye bakarak ölçme yanılırsın gece yarısı karanlıkta depo bitti diye hiç bakmadan doldururken 70-75 litre alıp taşırdığımı biliyorum :D

Kolay gelsin yaşar antrenmanlara başlamışsın ;) Deposu tamamen boşken 90 litre alıyor ama en fazla 85-87 litre doldurabildim içinde illaki birkaç litre mazot kalıyor. Yakıtını da göstergeye bakarak ölçme yanılırsın gece yarısı karanlıkta depo bitti diye hiç bakmadan doldururken 70-75 litre alıp taşırdığımı biliyorum :D

başladık hayırlısı ile yarın yagış olmazsa yine tarlada olacak capon :)

toprak çok yumuşak belli.akıyor pulluk tarlada.yakıtı çekişi eğer topraklarınız hep böyleyse iyi.yok kış diye böyle başka zaman ağırsa işte o zaman belli eder traktör kendini.yakıtı çekişi o zaman görürsünüz.hayırlı olsun. güle güle eskitin.