Ankaradaki PATLAMA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Ankaradaki PATLAMA

Bu Patlamada Tek Suçsuz Kişiler Ölen Kişiler. Fakat Bakıyorum Bazıları Hemen Arkasından Polis Mit Uzun Adam Felan Fistan Lütfen Biraz Mantıklı Yaklaşalım Mit Niye Bomba Patlatsın Hdp ' nin Oyu Artsın Diyemi Silvandan Beri Verdiğimiz 200 Şehidi Unutmadım Hemde Kahpece Kalleşce.

Ölü sayısı 95. Tahminim 100 ' ü geçecektir.

Şimdi bu tip saldırılarda faili bulmak oldukça kolaydır aslında. Yapılması gereken tek muhasebe, bu saldırıdan en karlı çıkacak kurumların listesini yapmak. Fail her zaman ilk 2 ' den biri çıkar.

Olayı yapan terörist sonuçta. İşini yapmış başka bir tutum beklemek saflık olur.
- Olay ses getirdi mi?
- Millet birbirine düştü mü?
Cevap evet ise olay amacına ulaştı.

Adam gelip başkentte bomba patlatabiliyorsa bu 'yaptıklarım yapabileceklerimin işaretidir.' demektir. Senin ne yapabildiğinde önemli. Yada neleri yapamadığında denilebilir.
KCK ' lı, DHKP-C ' li bir adam kalmasın içeride sonra çıkıp zafiyet yok de. Oldu cnm.

Reyhanlı ' yı es geçer, Uludere ' yi örter, Suruç, Diyarbakır olayını çöz(e)mezsen Ankara son olmaz. Olmayacakta zaten. 'Oluk oluk kan akacak' daha.
İşi yapacak adam vekillikle küp kalmak arasında bocalarken işine bakmazsa memleket salça olur.

Bu memlekette 'öfkeli gençler' paso dergi yayınlayıp kafa kesecek adam bulmak için büro açsın. Sen bir kaç göstermelik baskın sonra 'görürsem söylerim'.

İşid İslam ülkelerinin lideri dediğiniz ülkeye kan kusturacak düzeyde. Gık desek soluğumuzu kesecek vaziyette.

Ne olur peki?
Acizane görüşüm. Failler canlı bombaysa yakalanır ( ölü oldukları için ) hadi bir adım öteye geçelim bir iki tutuklama ama gerisi gelmez, gelemez, getirilemez. Bakarsın ihale işide kalır suruç olayı gibi ama her ne hikmet ise işide birkaç göstermelik operasyon ama saldrının kralı PKK ' ya olur. Belini kırdığımız PKK ' nın diğer 5896 belini kırmak için kolları sıvarız.

Not : Bir grup hepte bunların toplantılarında olay oluyor diyor. Ya nerede olacaktı? Terörün hedefi hassas noktadır. Kırılma noktası neresiyse oraya saldırmak ister. Maden hep onlarda oluyor o zaman yetkililerin işi daha kolay değil mi? Buraya yoğunlaşda işi çöz oyunu! boz bunuda mı biz söyleyecez.

ofas link=topic=85856.msg1026250#msg1026250 date=1444595105' Alıntı:
Olayı yapan terörist sonuçta. İşini yapmış başka bir tutum beklemek saflık olur.
- Olay ses getirdi mi?

Adam gelip başkentte bomba patlatabiliyorsa bu 'yaptıklarım yapabileceklerimin işaretidir.' demektir. Senin ne yapabildiğinde önemli. Yada neleri yapamadığında denilebilir.
KCK ' lı, DHKP-C ' li bir adam kalmasın içeride sonra çıkıp zafiyet yok de. Oldu cnm.

Reyhanlı ' yı es geçer, Uludere ' yi örter, Suruç, Diyarbakır olayını çöz(e)mezsen Ankara son olmaz. Olmayacakta zaten. 'Oluk oluk kan akacak' daha.
İşi yapacak adam vekillikle küp kalmak arasında bocalarken işine bakmazsa memleket salça olur.

Bu memlekette 'öfkeli gençler' paso dergi yayınlayıp kafa kesecek adam bulmak için büro açsın. Sen bir kaç göstermelik baskın sonra 'görürsem söylerim'.

İşid İslam ülkelerinin lideri dediğiniz ülkeye kan kusturacak düzeyde. Gık desek soluğumuzu kesecek vaziyette.

Ne olur peki?
Acizane görüşüm. Failler canlı bombaysa yakalanır ( ölü oldukları için ) hadi bir adım öteye geçelim bir iki tutuklama ama gerisi gelmez, gelemez, getirilemez. Bakarsın ihale işide kalır suruç olayı gibi ama her ne hikmet ise işide birkaç göstermelik operasyon ama saldrının kralı PKK ' ya olur. Belini kırdığımız PKK ' nın diğer 5896 belini kırmak için kolları sıvarız.

Not : Bir grup hepte bunların toplantılarında olay oluyor diyor. Ya nerede olacaktı? Terörün hedefi hassas noktadır. Kırılma noktası neresiyse oraya saldırmak ister. Maden hep onlarda oluyor o zaman yetkililerin işi daha kolay değil mi? Buraya yoğunlaşda işi çöz oyunu! boz bunuda mı biz söyleyecez.

Güzel özet.

ofas link=topic=85856.msg1026250#msg1026250 date=1444595105' Alıntı:
- Olay ses getirdi mi?

Ne olur peki?

oturup klavye başında yazmak ne kadar kolay dimi burası isviçre değil hatırlatmama gerek yok heralde sınırları kevgire dönmüş bir ülkede oturuyosunuz dikkatinizi çekerim...şu an mit pkk yla mı, mlkp yle mi ,ypg yle mi ,ypd-h ile mi ,dhpc ile mi, ışidle mi ,rusya yala mı ,amerikayla mı ,almanya yla mı, esad la mı ,israil lemi uğraşsın...(okurken yoruldunuz değil mi bide bu adamlarla uğraşmak var )ha bide unuttum en önemliside devletine düşman olmuş halk lamı uğraşsın bu işte en zoru olan çünkü bölünme tehlikesi var...

patlama anı videosu diyip izleyiniz
adı barış yürüyüşü ama bu meydan kanlı meydan diye naralar atıp halay çeken beyinsiz bir zihniyet etraf malum partnin paçavraları ile dolu
ilk başta tv izlemediğim için ve o vakitte sınavda olduğumdan telefonumda yoktu minibüste yanımdakinin telefondan 86 sayısını ve yan haberde şehit le ilgili bir haber gördüm ben 86 şehit var sandım nerdeyse ağlıycaktım ama bu görüntüleri izleyince içim rahatladı

gaggoş link=topic=85856.msg1026256#msg1026256 date=1444595977' Alıntı:
oturup klavye başında yazmak ne kadar kolay dimi burası isviçre değil hatırlatmama gerek yok heralde sınırları kevgire dönmüş bir ülkede oturuyosunuz dikkatinizi çekerim...şu an mit pkk yla mı, mlkp yle mi ,ypg yle mi ,ypd-h ile mi ,dhpc ile mi, ışidle mi ,rusya yala mı ,amerikayla mı ,almanya yla mı, esad la mı ,israil lemi uğraşsın...(okurken yoruldunuz değil mi bide bu adamlarla uğraşmak var )ha bide unuttum en önemliside devletine düşman olmuş halk lamı uğraşsın bu işte en zoru olan çünkü bölünme tehlikesi var...
Oturup klavyede yazı yazmak kolay. Benim açımdan zor olan elimden gelenin işleri düzeltmek için yeterli olmadığı bilmek.
- PKK altın sezonunu yaşıyor çözüm sürecinde 'silah depoladı' itiraflarını duyduk. Elma toplamayacak elin karşındaki tavuğuna kış diyen komşun değil 30 yıldır kan akıtan terör örgütü.
- YPG ' ye destek vermek için uluslar arası yasalara aykırı topraklarından peşmergeyi geçirirken düşüneceksin onu.
- Suç üstü yakalayanı suçlamak için dışarı salıverdiğin DHKP-Cli, KCK ' lı sevgi kelebeklerini salıvermeden önce gelecek aklına bugünler.
- İŞİD İstanbul ' da 'geleneksel' bayram namazında cihad çağrısı yaparken noluyo diyecektin.
- Almanya, İngiltere, Amerika yıllarca memleketi BBG evine çevirirken İstihbaratı Önleme biriminin görevini sorgulayacaktın.
- Mavi Marmara türküsü söylerken neden gemi rota değiştirilip Mersin limanında vekiller gazeteci dilipis vs indirip yoluna devam ederken hayırdır diyecektin.
- Her yeri doğalgazla ısıtırken, elektiriği doğalgazla üretirken göbeğini ikinci ev İran ' a, Rusya ' ya bağlarken düşünecektin ya küsersek ne olur diye.

Memlekette bunca olay olurken gemilerde talim var türküsü söyleyip emlakçılık oynarsan önüne gelen tokatlar.

Bizden habersiz ortadoğuda yaprak kımıldamazdı değil mi?

55-46 link=topic=85856.msg1026260#msg1026260 date=1444596422' Alıntı:
patlama anı videosu diyip izleyiniz
adı barış yürüyüşü ama bu meydan kanlı meydan diye naralar atıp halay çeken beyinsiz bir zihniyet etraf malum partnin paçavraları ile dolu
ilk başta tv izlemediğim için ve o vakitte sınavda olduğumdan telefonumda yoktu minibüste yanımdakinin telefondan 86 sayısını ve yan haberde şehit le ilgili bir haber gördüm ben 86 şehit var sandım nerdeyse ağlıycaktım ama bu görüntüleri izleyince içim rahatladı
Bilip bilmeden sallamaktansa bahsettiğin şarkının neyi anlattığını araştırıp gelirsen yanlış dolmuşa binmiş gibi olmazsın.

86 dan kasıt patates değil insan. Yoldan geçenlerde zarar gördü.

ofas link=topic=85856.msg1026267#msg1026267 date=1444597603' Alıntı:
Oturup klavyede yazı yazmak kolay. Benim açımdan zor olan elimden gelenin işleri düzeltmek için yeterli olmadığı bilmek.
- PKK altın sezonunu yaşıyor çözüm sürecinde 'silah depoladı' itiraflarını duyduk. Elma toplamayacak elin karşındaki tavuğuna kış diyen komşun değil 30 yıldır kan akıtan terör örgütü.
- YPG ' ye destek vermek için uluslar arası yasalara aykırı topraklarından peşmergeyi geçirirken düşüneceksin onu.
- Suç üstü yakalayanı suçlamak için dışarı salıverdiğin DHKP-Cli, KCK ' lı sevgi kelebeklerini salıvermeden önce gelecek aklına bugünler.
- İstanbul ' da 'geleneksel' bayram namazında cihad çağrısı yaparken noluyo diyecektin.
- Almanya, İngiltere, Amerika yıllarca memleketi BBG evine çevirirken İstihbaratı Önleme biriminin görevini sorgulayacaktın.
- Mavi Marmara türküsü söylerken neden gemi rota değiştirilip Mersin limanında vekiller gazeteci dilipis vs indirip yoluna devam ederken hayırdır diyecektin.
- Her yeri doğalgazla ısıtırken, elektiriği doğalgazla üretirken göbeğini ikinci ev İran ' a, Rusya ' ya bağlarken düşünecektin ya küsersek ne olur diye.

Memlekette bunca olay olurken gemilerde talim var türküsü söyleyip emlakçılık oynarsan önüne gelen tokatlar.

Bizden habersiz ortadoğuda yaprak kımıldamazdı değil mi?
http://www.genelgundem.com/haber/12720/taliban-ve-abd-arasinda-degis-tokus/
bu linkteki videoya iyi bakın ve bizim ülkede olduğunu varsayın sizce ne olurdu...

ofas link=topic=85856.msg1026268#msg1026268 date=1444597733' Alıntı:
Bilip bilmeden sallamaktansa bahsettiğin şarkının neyi anlattığını araştırıp gelirsen yanlış dolmuşa binmiş gibi olmazsın.

86 dan kasıt patates değil insan. Yoldan geçenlerde zarar gördü.
yoldan geçenlere Allah rahmet eylesin sözüm yok diğerlerine gelince patetes bence daha değerli daha faydalı

55-46 link=topic=85856.msg1026275#msg1026275 date=1444598298' Alıntı:
yoldan geçenlere Allah rahmet eylesin sözüm yok diğerlerine gelince patetes bence daha değerli daha faydalı

Hızlıca anlatayım.
Hz. Ömer manastır önünden geçerken oldukça yaşlı bir hristiyanın manastır penceresinden baktığını görür. Hıçkırarak ağlamaya başlar. Yanındakiler bu kişinin Hristiyan olduğunu söyler hz Ömer:
- Biliyorum. Bu yaşına kadar dünyasını kendine zehir etmiş yememiş içmemiş dünya adına bir lezzete doymamış. Bu dünyası zehir olduğu gibi öbür dünya adınada hiçbir şey elde edememiş der.

Derken siz bunu mu diyorsunuz şimdi?

gaggoş link=topic=85856.msg1026276#msg1026276 date=1444598582' Alıntı:
bbc nin kime hizmet ettiğini siz benden daha iyi biliyosunuz ...ben bbc nin haberlerini okumuyorum mı6 ya çalışan bi kanal..
Ben okurum memleketin başına ne geldiyse at gözlüğünden,kutuplaşmadan geldi.
Sizin kaynakta star çok bir nane değil yani. Tekzip kralı biliyorsunuz.

İnanıp inanmamak ayrı. Her dediğine inanacak değiliz.

İŞİD Türkiye tarafından tehdit edilmezken konsolosluk baskını yapıp rehin aldı. Tehdit edilirken rehineleri serbest bıraktı. Durum böyle olunca bbc doğru hber yapmış olabilir.

ofas link=topic=85856.msg1026279#msg1026279 date=1444598789' Alıntı:
Hızlıca anlatayım.
Hz. Ömer manastır önünden geçerken oldukça yaşlı bir hristiyanın manastır penceresinden baktığını görür. Hıçkırarak ağlamaya başlar. Yanındakiler bu kişinin Hristiyan olduğunu söyler hz Ömer:
- Biliyorum. Bu yaşına kadar dünyasını kendine zehir etmiş yememiş içmemiş dünya adına bir lezzete doymamış. Bu dünyası zehir olduğu gibi öbür dünya adınada hiçbir şey elde edememiş der.

Derken siz bunu mu diyorsunuz şimdi?
sadece gerçekleri görelim diyorum BÖYLE BARIŞ MİTİNGİ VEYA ADI HERNEYSE OLMAZ OLAMAZ.....
HANİ 1 TANE TÜRK BAYRAĞI VARMI ORADA
HEPSİ malum partinin ve koministlerin bayrağıdır
Burası TÜRKİYE bayrağımızda bellidir barış olacaksa tüm ülke o bayrak etrafında değil onlar bu bayrağın etrafında toplanmalı önce bunu hazmetmeleri lazım şehitler akıyorken kimse barışalım demedi sanırım seçim yaklaştı malum parti batıya yine gözü dikmiş olmasın ?
öte yandan o kadar innsanın kumandası 10-15 kişinin elinde patlamayı yapanda kumandanın sahibi alan razı satan razı büyütmeye gerek yok

ofas link=topic=85856.msg1026280#msg1026280 date=1444598898' Alıntı:
Ben okurum memleketin başına ne geldiyse at gözlüğünden,kutuplaşmadan geldi.
Sizin kaynakta star çok bir nane değil yani. Tekzip kralı biliyorsunuz.
yahu o video YouTube ' da var gerçek bi video yani sizin gösterdiğiniz kaynak Esrar manyağı bi adamın laflarından ıbaret. ..kimin at gözlüğü taktiği belli fazla samanyolu izlemenin yan etkileri olabilir

HDpnin 2 milletvekili adayıda öldü o patlamada bilginize.orda 9 yaşında barış için oraya gelmiş çocukta öldü.la onu geçtim 100 insan öldü , ölsünler mi ? yazıktır günahtır. bu kin nefretle bize bişey kalmadı zatende çoluk çocuk barış ve huzur görsün .. lütfen

ekmekle başarılı olduğumuz en iyi tohum..
birbirimize ektiğimiz nefret tohumu...
ektirenleri tebrik ederim..
bizi birbirimize düşünüyorlar..
konu taziye ile sabit olması gerekirdi..
kimse birbirini daha fazla üzmeden..

k i l i t ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...