Bakan Işık'tan 'Dolar Kurundaki Artış Hane Halkını Etkilemiyor' açıklaması.

Bunların zaten yurdışında evleri de hazır ülkeden kaçırdıkları paraları da hazır. Merak etmeyin bunlara hiç bişey olmaz. Bugün yaşadıkları saltanatı orda da sürdürecekler. Olan sadece alt tabakaya ve kısmen de orta katmanlara sıçrayacak. Bir de "bunlar namaz kılıyor diye oy veriyorum" diyenlere olacak. İşin trajikomik yanı: o gün geldiğinde, bunların bütün pislikleri çıktığı halde bile, muhafazakarlar yine uyanmayarak bunları savunmaya devam edecek.

Bu da bir olası senaryo. Acaba böyle olur mu olmaz mı? Zamanla göreceğiz. Ama kurdaki artış durmak bilmiyor!

bu arada,
halen daha fetö tutuklamaları, devam ediyor.
adamlar ne sultanlık kurmuş kendine, haberimiz yok.
o aralar biz, traktör çekiştirme münakaşası yapıyorduk herhal. :)
Esas tutuklancak adam hâlâ duruyor yusuf abi bunlar ufak balık, bizim için önemli olan fetö onuda tutuklasin alsınlar helal olsun diyeceğiz

5 yıl önceye kadar yabancı sermayeli bir fabrikada çalışıyordum. Engel durumundan dolayı erken emekli oldum. Fabrikada tüm haklar mevcut maaşlar yüksek ikramiye vardi. Tabi çalışan arkadaşlar güllük gülistanlık günlerin sürekli süreceğini düşündüler. Tabi arkadaşlara o zaman anlatıyorum bak maaşlar böyle eridi emekli olma şartları zorlaştı vs derken kimseye anlatamadık. Bir gün aniden fabrika sorgusuz suhalsiz kapandı. Sonra arkadaşlar Avrupa şartlarından ülke şartlarında çalışma imkanıni yaşama fırsatı yakaladı sonra herkes bir U dönüşü yaptı. Özellikle Son 6 ay içinde Alım gücümüz çok fazla düştü
Yabancılar için fabrika açıp kapama çocuk oyuncağı italyanlara çalışıyoruz pandemi için 3 ay milleti izne çıkardılar 3 kişi 9 aydır çalışamiyor biri emekliliğini iatedi işler çok kötü satışlar azalsı kışı ücretsiz izinde evde geçiririz