Çekme belgeli traktör

Çekme belgeli traktörü trafiğe nasıl çıkarabiliriz bilgisi olan yardım edebilirmi yakın zamanda başına gelen varmı böyle bi durum arkadaşlar

Çekme belgeli aracı trafiğe çıkarmak için. Muayeneden geçirmek gerekli. Son muayene geçerlilik tarihini gösterir belgeler elinizde olmalı. Son muayene TÜV'de yapılmışsa buna gerek olmayabilir. Son muayene bitiş tarihinden yeni muayeneye kadar olan süre için gecikme işletiyorlardı eskiden. Bir değişiklik olduğunu duymadım ama TÜV'den sorulabilir. Özetle trafik tescil şubeden muayene tarihi ile ilgili yazıyı, muayene tarihini ispat eder belgeleri, trafik sigortanızı, kimliğinizi, egzoz ölçüm sonucunu alıp muayeneye giriyorsunuz. Tabi ki aracında üzerinde borç vs olmamalı.

Çekme belgeli aracı trafiğe çıkarmak için. Muayeneden geçirmek gerekli. Son muayene geçerlilik tarihini gösterir belgeler elinizde olmalı. Son muayene TÜV'de yapılmışsa buna gerek olmayabilir. Son muayene bitiş tarihinden yeni muayeneye kadar olan süre için gecikme işletiyorlardı eskiden. Bir değişiklik olduğunu duymadım ama TÜV'den sorulabilir. Özetle trafik tescil şubeden muayene tarihi ile ilgili yazıyı, muayene tarihini ispat eder belgeleri, trafik sigortanızı, kimliğinizi, egzoz ölçüm sonucunu alıp muayeneye giriyorsunuz. Tabi ki aracında üzerinde borç vs olmamalı.
Sağol kardeşim peki borcu varken devir işlemi yapılabilirmi çekme belgeli traktörü

Vergi, trafik cezası, hgs borcu olan aracın satışı yapılamaz. Önce borçların sıfırlanması lazım. Belki konu ile ilgili değil ama bazen "sen borçları öde fiyattan düşelim vs gibi teklifler söz konusu olabilir. bu gibi durumlarda çok çok dikkat etmek lazım. Siz borçları ödedikten sonra satıcı basıp giderse, ortada kalabilirsiniz.