DİPKAZAN KULLANICI YORUMLARI

Maşallah benim dipkazanın bacakları 80 cm 5450 ile bu kadar salamıyorum.
hocam sizin motora ve kardeşlerine hastayım (5440 5430) Allah kaza bela vermesin
Kaç model traktörünüz?
Bizde normalde MF ciyiz ama 4x4 motor evde yoktu uygun dıye başak 2085 aldık ilk sahibinden 1400 saatte şuan Çok şükür agır işlerimizi görüyor. Ama gözüm hep sizin motorlarda ancak fiyatına yetişemiyoruz bir türlü.

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan
hocam sizin motora ve kardeşlerine hastayım (5440 5430) Allah kaza bela vermesin
Kaç model traktörünüz?
Bizde normalde MF ciyiz ama 4x4 motor evde yoktu uygun dıye başak 2085 aldık ilk sahibinden 1400 saatte şuan Çok şükür agır işlerimizi görüyor. Ama gözüm hep sizin motorlarda ancak fiyatına yetişemiyoruz bir türlü.
Teşekkür ederim.5450 2015 model 3000 saatte şuan.Eskimeyecek, değerini her daim muhafaza eden bir traktör.
2085 başakta güzel traktör gücü yerinde.

Teşekkür ederim.5450 2015 model 3000 saatte şuan.Eskimeyecek, değerini her daim muhafaza eden bir traktör.
2085 başakta güzel traktör gücü yerinde.
başak da güzel ama deger olarak az katar üzerine ve piyasa da pek revaşta değil ama işe gelince bnce güzel çalışıyor özellikleri de iyi muadil motorlara göre sadece bir tık kısa gibi geliyor motor uzunlugu bana