Fiat 54c İle Massey Ferguson 240s Sizce Kim Galip Geldi

Ynt: Fiat 54c İle Massey Ferguson 240s Sizce Kim Galip Geldi

240s çok övenlere inat bide sert toprakta denicem bakalım bu kadar konuşcakmısınız tm 240s de güzel motor 54c daha güzel motor 240s 54c nin muhattabi değil çamurda çukur oluşuyo ikimizde kalıyoruz öyle . geçen hafta iki 54c bağladık bnm 54c çekti diğer 54cde bi diş lastik bile yoktu sürükledim onu bnm traktörü benden iyi bilemesseniz bn mf yi çekceğime acayip inanıyorum hemde hiç zorlamadan isterse halatı zincirin üstünden geçirsin bn motorum hırpalanmasın diye gaz bile vermedim fazla videoda belli oluyor ..

incir572 link=topic=48759.msg477611#msg477611 date=1322499538' Alıntı:
240s çok övenlere inat bide sert toprakta denicem bakalım bu kadar konuşcakmısınız tm 240s de güzel motor 54c daha güzel motor 240s 54c nin muhattabi değil çamurda çukur oluşuyo ikimizde kalıyoruz öyle . geçen hafta iki 54c bağladık bnm 54c çekti diğer 54cde bi diş lastik bile yoktu sürükledim onu bnm traktörü benden iyi bilemesseniz bn mf yi çekceğime acayip inanıyorum hemde hiç zorlamadan isterse halatı zincirin üstünden geçirsin bn motorum hırpalanmasın diye gaz bile vermedim fazla videoda belli oluyor ..
toprak zeminde değil asfaltta takın....ak koyun kara koyun belli olur ;)

zten elimde kalcak diye ne dipgaz yaptım nede ciddiye aldım ölesine yani gaza gelsem takla attırırdım mf ye türk fiatın gücünü herkes biliyor bi videoyla ne olduğuna kara veeremezlerr anlş-*s

Kim ne derse desin nasıl bir teknik yorum getirirse getirsin 240 daha iyi bir performans göstermiş bence üstelik çeki halatını dikkat ederseniz 54c ye daha yüksek baglamışlar fergusona göre bu 54 c için avantaj ama boş çekememiş unutmadan birde başta 20-30 cm çekti diyen arkadaşlar kendinizi kandırmayın sadece 54c kullanan arkadas orada biraz daha erken davranmış yani sizin için oradan bir teselli cıkmaz vesselam....

kartaloglu_55 link=topic=48759.msg697398#msg697398 date=1360005438' Alıntı:
Kim ne derse desin nasıl bir teknik yorum getirirse getirsin 240 daha iyi bir performans göstermiş bence üstelik çeki halatını dikkat ederseniz 54c ye daha yüksek baglamışlar fergusona göre bu 54 c için avantaj ama boş çekememiş unutmadan birde başta 20-30 cm çekti diyen arkadaşlar kendinizi kandırmayın sadece 54c kullanan arkadas orada biraz daha erken davranmış yani sizin için oradan bir teselli cıkmaz vesselam....
adamda diyo el gazını çekti diye tabi iyi performans gösterir 54c gazı kökleseydi ferguson takla atardı

kartaloğlu kendini yırpalama sert zeminde denedik malesef hiç bi performans gösteremedi çektm mfyi fotoğraf makinesiyle videoya aldık atması çok uzun sürüyo uğraşmıyorum bnde ister inan inanma.

yok kardeşim kendimi yıpratmıyorum sadece izledigim çekime bakarak yorum yapıyorum öyle buradaki bakı arkadaslar gibi tarafgirligimde yok sadece göndermiş oldugunuz kayıtta mf nin performansını daha basarılı buldum bu kadar saygılar anlş-*s