Massey ferguson 5450 ünlü 4-16 tarla sürümü

Hayırlı osun güle güle kullanın.5400 serisi koydukları egzoz un içini dolduruyor başka marka 75-100 hb hiçbir motorda böyle egzoz görmedim :)hatta aynı marka 3600 serilerideki 80 hp lik motorlar da da yok 2 Litrenin altına inenler nasıl başarıyor merak ediyorum.Sürüm yaparken derinlik ayarı kaçtı acaba.Bir de böyle evlek almayı da ilk defa gördüm :)hangi tip tarlalarda bu şekilde sürüyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: ahmet_1905
Hayırlı osun güle güle kullanın.5400 serisi koydukları egzoz un içini dolduruyor başka marka 75-100 hb hiçbir motorda böyle egzoz görmedim :)hatta aynı marka 3600 serilerideki 80 hp lik motorlar da da yok 2 Litrenin altına inenler nasıl başarıyor merak ediyorum.Sürüm yaparken derinlik ayarı kaçtı acaba.Bir de böyle evlek almayı da ilk defa gördüm :)hangi tip tarlalarda bu şekilde sürüyorsunuz?
sağolasın abi daha iyileri senin olsun :)
valla biz pullukta görüldüğü gibi teker kullanıyoruz 30 cm sabit derinlikte süreriz hiç değişmez
evlek alma konusundada biz tarla çok büyükse etrafını dolanarak süreriz parsel almayız tarlanın şeklide biraz değişik olduğundan böyle oldu :)

• Beğen
Tepkiler: Sipahi
Hayırlı olsun kardeş bendede aynısından var daha çifte koyamadım 5 li13 no takmayı düşünüyorum.4 16 yla yokuş yukarıda 3A ile gidebiliyormu
sağolasın yokuş yukarı 2 d ye düşüyorum ama 3 a ilede düz arazide gayet rahat gidiyor zaten normal tarla sürümünüde 2. vitesle yapmayı düşünüyorum bunu sadece video için 3. vitese attım

• Beğen
Tepkiler: 5450MF