mf 255 turbo hakkındaki tecrübeleriniz bilgileriniz

ARKADAŞLAR, BUGÜN 1990 MODEL BİR 255T YE MÜŞTERİ OLDUM.
BAZILARI DA FİAT 480 AL DEDİLER.
TOPRAĞIMIZ YUMUŞAK.
TOPLAMDA 50 DÖNÜM KADAR YER İŞLEYECEK.
BU KONUDA HİÇ TECRÜBEM YOK.
SİZCE NE YAPMALIYIM.
1 gun once ayni traktora bizde baktik 91 model 255 t ye 31 bine biraktı saat bilinmiyor ama 255 ler 480 e gore kullanım ve yakıt cok cok iyidir birde cok pratik traktordur

ARKADAŞLAR, BUGÜN 1990 MODEL BİR 255T YE MÜŞTERİ OLDUM.
BAZILARI DA FİAT 480 AL DEDİLER.
TOPRAĞIMIZ YUMUŞAK.
TOPLAMDA 50 DÖNÜM KADAR YER İŞLEYECEK.
BU KONUDA HİÇ TECRÜBEM YOK.
SİZCE NE YAPMALIYIM.
10 yıldır kullanıyorum çok memnunum 4 10 ünlü pulluk takarım tabi bakımlı traktörüm hiç düşünme al arkadaş istersen video atarım

Geçen yıl 90 model kara şanzımanlı 255T aldım. Yakıt ve yaptığı işleri göz önüne alırsak hiç düşünmeden alın derim. Keşke 4x4 yapabilme imkânımız olsa. Arazilerimiz çok engebeli ve sert toprak 4x4 gerekiyor bu yüzden Traktörü değiştirmek istemiyorum o derece beğendiğim bi traktör. Ne 240s e bulaş ne de 480 lere. Onlardan güçlü zaten. Onların patosa koşamadığı yokuşlu yerlerde benim traktörüm dinlemiyor bile.

Alti alçaktır aman ha kesekte askiya kalabilir gücü oldukca iyidir yakiti bence fazladir 1996 da.sifir alindi satildi 480 den agirdir önü kalkmaz güçlüdür yolda hizlidir ama bosta ufak islerdee yakiti fazladir 480 den

Ynt: mf 255 turbo hakkındaki tecrübeleriniz bilgileriniz

arkadaşım 1990 yılında aldım 255t ağırlıkları göbekteydi ilk çalıştırmada stop çubuğunu çeker 25 saniye marşa basardım sonra stop çubuğunu iter traktörü çalıştırırdım 1 yıl kullandık bir dahada kapıya sokmadık ayrıca 1998 model olupta ara bucuklu surungen vitesli 255 t hiç görmedim eğer varsada bu ilk olacak seninki 255 ep olmasın eğer ep ise 63 hp dir ve çok randımanlıdır 260 goldun aynısı ama bana soracak olursan 255 t yi kapıya sokma derim
1995 model 97 de aldık yıl 2023 hala duruyor birtane daha almayı düşünüyoruz