NEW HOLLAND TR5.110 EC & DÖNERLİ PULLUK

Ben td110 için cevap vereyim bu konuda resmen sıfır. 2007 model Massey 3105 de buçuk var 2015 model td 110 da yok. Pulluğa gidiyorsun vites az geliyor, yükseltsen boğuluyor. Kültivatör aynı şekilde. Mecburen düşük viteste ağır gidiyorsun oda yakıt ve zaman israfı demek.
Köyümüzde 2 kişi 110 td aldı yorumları hep bu yönde vites aralığı .traktör alırken bunları hiç düşğnmüyoruz, sizde 5455 vardı yanılmıyorsam onun vites aralıkları kullanışlımıydı.ben jdnşn 16 .16 şanzımanından çok memnunum.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci60
Köyümüzde 2 kişi 110 td aldı yorumları hep bu yönde vites aralığı .traktör alırken bunları hiç düşğnmüyoruz, sizde 5455 vardı yanılmıyorsam onun vites aralıkları kullanışlımıydı.ben jdnşn 16 .16 şanzımanından çok memnunum.
Haklısın bu konuda abi pullukta 2 nin 2 hertürlü gidiyor ama 2 nin 3 hızlı geliyor sert yerde yemiyor, kültivatorde düz 1 ile gidiyor 2 ye atınca yemiyor bu dediğim td65d için, aslında buçuk olsa iyi olacak

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci60
Sayın hocam bu yeni çıkan tr5110 ec hakkında da bilginiz var ise paylaşabilir misiniz sizce fiyatına bakmadan motor olarak kullanışlı olur mu, ilerde tutulabilir mi .
Kullanmadığımız traktör hakkında bir şey diyemeyiz.Şanzımanda kesintisiz güç aktarımı istenilen bir özelliktir.Toprak yapısı, sertliği, kullanım alanını değiştirecektir.Yakıt kalitesinden memnun olmayan arkadaşlar var, yerine göre tercih edilir.İşletme ve mekan büyüklüğü tercihi değiştirebilir.
Bu yıl aldıklarımız seneye ikinci el oluyor.Tarımı gençler yaparsa tutulur.Emekliler yaparsa zor tutulur.