NOHUT MİBZERİ

Hayrabolu yapısı 15 ayak İbrahim Durmaz marka kullanıyoruz sanırım 5. Sezonu olacak bu sene ve memnunuz. Çevremizde Arıcan kullanan var onlar da memnunlar. Aslında çok detaylı bir makine değil. Biz gübre de kullanıyoruz ekerken deneye deneye tutturduk o ayar gidiyor.

Bizde Dünmak'ın kültivatör üstü olan modeli var,işimizi görünüyor.Bölgemizde de oldukça yaygın.
Ayrıca direk ekim makinesi olarak Altınayı çok görüyorum.
Bu yıl babamın arkadaşından aldığımız Esmak marka Trakya yapısı mibzer ile ekim yaptık.Gübre sandığı da var.Çok hoşuma gitti.Güzel ekim yaptı, açıkta tohum bırakmadı.En çok beğendiğim yanı 15'li olmasına rağmen 85hp motorla çok rahat ekim yapılabilmesiydi.

Bizde Dünmak'ın kültivatör üstü olan modeli var,işimizi görünüyor.Bölgemizde de oldukça yaygın.
Ayrıca direk ekim makinesi olarak Altınayı çok görüyorum.
Bu yıl babamın arkadaşından aldığımız Esmak marka Trakya yapısı mibzer ile ekim yaptık.Gübre sandığı da var.Çok hoşuma gitti.Güzel ekim yaptı, açıkta tohum bırakmadı.En çok beğendiğim yanı 15'li olmasına rağmen 85hp motorla çok rahat ekim yapılabilmesiydi.
Selamun aleyküm ben esmak nohut makinasi yeni aldim ayarlari bilmiyorum 20 kg nohut hangi ayarla ekiliyor rica etsem soylermisiniz