Rc traktör denemeleri

Ana motor ve batarya hurdadan aldigim şarzlı matkap, ayna mahrutiler bozuk sipral taştan, reduktor bozuk matkap dişlisi. Difransiyel icin istedigim dişlileri bulamadim,kendim bazi seylerden denedim olmadi, plastikteN de yapamadim, dönüşler geniş oluyor, 4x4 olmasa hiç dönmüyor.apartmanda olmuyo bu isler gürültü olcak diye .kaportayı pvc borudan yaptim. Ön çeker mafsallarıni demir çubuktan yaptim.sanirim bunu belden kırmalıya cevirecem. Beni en cok zorlayan direksiyon sistemi oldu.

Buda remorku, video fırsatı olmadı
IMG_20210827_101028.jpg
IMG_20210819_170341.jpg

IMG_20210827_100925.jpg

Abi çok güzel bunlar.

El emeğiyle muhteşem parçalar üretmişsiniz.

3 Boyutlu yazıcıyla seri üretime geçip Piyasaya satsanız bence kapışılır. Bu gibi minyatür araçların hastası çok.
Maliyeti uyguna gelirse; mesela 1000 TL altına bende alırım.

• Beğen
Tepkiler: grall
Abi çok güzel bunlar.

El emeğiyle muhteşem parçalar üretmişsiniz.

3 Boyutlu yazıcıyla seri üretime geçip Piyasaya satsanız bence kapışılır. Bu gibi minyatür araçların hastası çok.
Maliyeti uyguna gelirse; mesela 1000 TL altına bende alırım.
İlk oldugu icin önümde bir örnek yoktu, birde kaporta falan anca bu kadar yapabildim, ikinci cok daha iyi olur, ah o 3d yazicinin gözü kör olsun.genelde buderus un oyuncaklarini rc ye cevirmisler fakat ne kadar saglam bilmiyom. Birde mazeme araştırmadim pek , malum pandemi, remorkun makaslarını demir testeresinden yaptim mesela