TKDK TRAKTÖR DESTEKLERİNİN ARDI ARKASI KESİMİYOR

Ynt: TKDK TRAKTÖR DESTEKLERİNİN ARDI ARKASI KESİMİYOR

ufukk link=topic=73949.msg866319#msg866319 date=1394905511' Alıntı:
Traktörü teslim edilen üyelerimizin heycanını paylaşıyoruz , güle güle kullansınlar.
Lakin bunu neden tüm bölgelerimize yapıp adaleti sağlamazlar merak ediyorum.
Ülkemizin her tarafında bundan faydalanması gereken üreticlerimiz var , inşallah tüm ülkemize bu imkanı sağlarlar.
Arkadaşım ne adaleti bekliyorsun bu hükümetten içimden neler yazmak geliyorda yazamıyorum neyse 30 mart seçimlerden sonra herşey değişicek zamlar gelicek o traktörleride oy almak için yapıyorlar...Torba kanunu çıkardılar resmen sahtekarlık yapanları kurtarmak için sahte faturalara işlem yapılanlara daha neler yapıcak bunlar...Desteklemelerden bahsedıyorlar neyın desteklmesı be kardesım o malı ben çıkarıyorsam Hakkını verın uzerıne neden destekleme verıyorsun nasıl bır zıhnıyet bu mazotu 5 lıra yaptıktan sonra ne desteklemesinden bana bahsedıyorsun..Hakkımızı emeğimizin malımızın karşılığını alamıyoruz Emeğimiz çalanlardan karşılığnı vermeyen siyasilere sesleniyoruz haram zıkkım olsun ceplerınıze gıren paralara o tanıdıklarınıza akrabalarınıza eşlerinize dostlarınıza sagladıgınız fırsatlar bu ınsanların emeklerının karşılığıdır...

Yorumlarınız için tşk hepinize ayrı ayrı yorum yazmak isterdim ama uzun sürecek traktörün liste fiyatı 85 falan öyle denilmişti bu hafta içerisinde birtane daha girecek bizim aldığımızda tkdk 10 çağrı dönemi çağrıya çıkmıştı biz onuncuda almştık bunlar 11 çağrı dönemine ait bu dönemdekiş traktör isteklerini dağıtıp bitirecekler galina hibeyi

samecionur17 link=topic=73949.msg866652#msg866652 date=1394956255' Alıntı:
Arkadaşım ne adaleti bekliyorsun bu hükümetten içimden neler yazmak geliyorda yazamıyorum neyse 30 mart seçimlerden sonra herşey değişicek zamlar gelicek o traktörleride oy almak için yapıyorlar...Torba kanunu çıkardılar resmen sahtekarlık yapanları kurtarmak için sahte faturalara işlem yapılanlara daha neler yapıcak bunlar...Desteklemelerden bahsedıyorlar neyın desteklmesı be kardesım o malı ben çıkarıyorsam Hakkını verın uzerıne neden destekleme verıyorsun nasıl bır zıhnıyet bu mazotu 5 lıra yaptıktan sonra ne desteklemesinden bana bahsedıyorsun..Hakkımızı emeğimizin malımızın karşılığını alamıyoruz Emeğimiz çalanlardan karşılığnı vermeyen siyasilere sesleniyoruz haram zıkkım olsun ceplerınıze gıren paralara o tanıdıklarınıza akrabalarınıza eşlerinize dostlarınıza sagladıgınız fırsatlar bu ınsanların emeklerının karşılığıdır...
Pardon braderde bana niye bağırıyorsun ki? :):)

Yok arkadaşım sen ıyı günlerde kullan senınle alakalı deıl ıyı yapmışsın almışsın.Bizim sorunumuz senınle deıl bızım hakkımızı yıyen lıderlerle çiftçinin alın terını çalanlarla...

samecionur17 link=topic=73949.msg868153#msg868153 date=1395168308' Alıntı:
Yok arkadaşım sen ıyı günlerde kullan senınle alakalı deıl ıyı yapmışsın almışsın.Bizim sorunumuz senınle deıl bızım hakkımızı yıyen lıderlerle çiftçinin alın terını çalanlarla...
Traktörü ben almadım braderim , hatlar karıştı galiba???