YARDIM... tarladaki SAZ otunun hangi ilaç ile kuruturum

04.12.2007
5,982
7,781
46
lüleburgaz

Arkadaşlar dere kenarında ki tarlamda saz otu var her yıl yeşeriyor.10 gün önce RANDUP diye bir mezarlık ilacıymış kullandım.ama göz ile görülür bir kuruma olmadı.tecrübesi olan varmı?şimdiden teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç
Arkadaşlar dere kenarında ki tarlamda saz otu var her yıl yeşeriyor.10 gün önce RANDUP diye bir mezarlık ilacıymış kullandım.ama göz ile görülür bir kuruma olmadı.tecrübesi olan varmı?şimdiden teşekkürler.

Dere kenarı biraz tehlikeli. Tarlada ne ekili? Sadece dere kenarında biten sazlardan mı şikayetçisiniz yoksa tarlaya yayılıp mahsule mi zarar veriyor?

100m2 1litre ! Bu yerde ziraat yapılıyor ileride ayçiçeği buğday çıkmazsa ne olucak nasıl düzelicek toprak ?

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Ben 2 lt kadar kullandim donume kavun karpuz domatez hic sikinti olmadi hatta o yil bugdayda 720 kg verim aldim topraga zarari yok adi yesil kurutan herturlu agaci bile kurutur topraga zarari yok atarken dikkat etmek gerekir cevrede meyve sebze varsa zarar verir heleki ruzgarda bizde komsuya zarar verenler ck oldu dikkat etmek lazim

biz bu sene tarlaların kenarına attık tarladakı 1 sıra mısırı çürüttü ota hiç bişey olmadı

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.