Ziraatmakinem.com sitesinden alışveriş

Ben de bunu almayı düşünüyorum
Screenshot_20201206-220149_Chrome.jpg

Birkaç defa bilgi almak için sitede yazan irtibat numarasını aradım ama açan olmadığı gibi geri dönüş de olmadı...KRC Danışmanlık Makine Metal Şirketi merkezi olarak Konya Karatay olarak görünüyor...Oralarda ikamet eden arkadaşlar varsa bilgi sahibi olabilirler...

Ben de alışveriş yapmak istiyorum bu siteden. Güvenilir ise çok mutlu olurum. Esnafların uçuk fiyatlarını düşününce bu site daha mantıklı veriyor ve peşin fiyatına da taksit yapıyor.Marka sayısını artırırlarsa çoğu esnafı hizaya getirirler.

Bence fazla beklemeyin...Ben bugün sitedeki iletişim numaralarından satış sorumlusu olarak yazan Ahmet Karaca ile görüştüm yeni listeler havada uçuşuyor diyor. Yeni yıl zamları yeni yıla kadar sabredemeyebilir. 11 Aralık’ta bir yaptırım sözü çıkar da doların fitili ateşlenirse gerisini siz düşünün...

Bence fazla beklemeyin...Ben bugün sitedeki iletişim numaralarından satış sorumlusu olarak yazan Ahmet Karaca ile görüştüm yeni listeler havada uçuşuyor diyor. Yeni yıl zamları yeni yıla kadar sabredemeyebilir. 11 Aralık’ta bir yaptırım sözü çıkar da doların fitili ateşlenirse gerisini siz düşünün...
Abi o degilde şu catsa olayı kafamı cok kurcalıyor.

Az önce gazetede okudum Almanya Dış işleri Bakanı yaptırım ile ilgili sinyali varmış

Bu caatsa için artık mecburen 12 seçenek arasından 5 tane seçilecek büyük ihtimalle ekonomik olarak yaptırım seçenekleri uygulanacak diyorlar 11 de Avrupa da büyük ihtimalle biseyler yapacak inşallah ticaret ile alakalı olmaz yoksa ihracat tehlikeye düşerse döviz krizi çıkar İnşallah ucuz atlatılır yoksa döviz kurları nin ne olacağı belli değil