Güngör 24 ayak 3 metre mibzer yardım !!!

Arkadaşlar yeni almış olduğum 3 metre güngör marka mibzeri sıralarda üst üste bindirmemek için mibzer izinin neresinden gitmem gerekli yanındanmı üstündenmi yoksa havalı makina gibi uzağındanmı
3 metre trakya tipi irtem güngör altınay vs kullanıcaları yardım edebilirmi traktörüm tümosan 8095 balon lastik
55f31acf42fc35a592172bf1645564f4.jpg
c812d789b59a1d1d5c3032f0b680e9f5.jpg
a885cabe0e7b5c7ef42b68f42156d67c.jpg

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Aynen traktöre göre ayarlanacak. Başka şekilde kılavuzları kullanmadan göz kararı ekim yapılacak.
Fiyat bilgisi verebilirmisiniz?

Zaten tam olarak bunu soruyorum ben markörle uğraşamam tarlalarımız küçük yıllardır ekici izinin üzerinden yaptım ama en büyük mibzerim 2.75 idi 3.00 mtmibzerim hiç olmadı kimisi lastik izi yanından kimisi üstünden diyor buradaki kullanıcılar kimsenin bişey bildiği yok burda yani kara düzen gidiyor iş

• Beğen
Tepkiler: sersoy38
Hayırlı olsun abi güle güle kullan yalnız seni kandırmışlar bu makine sıfır :D Dragaman ayarı için kağıt üzerinde bir hesap vardı ama tam hatırımda değil.Bana lastiğin iç kısmı daha rahat geliyor ama genel olarak ortalayarak kullanıyorlar...

• Beğen
Tepkiler: 1202hakan
Hayırlı olsun abi güle güle kullan yalnız seni kandırmışlar bu makine sıfır :D Dragaman ayarı için kağıt üzerinde bir hesap vardı ama tam hatırımda değil.Bana lastiğin iç kısmı daha rahat geliyor ama genel olarak ortalayarak kullanıyorlar...

Öyle bi hesap var lastik rbatını bilmem ne ile çarpıyolarda lastik dışından ekicez artık kimsenin zaten bi şey bildiği yok herkez karadüzen ekiyor

Hayırlı olsun bol kazanclar getire.
Hakan bey sıfır icin 14 bin fiyatı yakın zamandamı aldınız .benimde düşündüğüm bi marka güngör.

Yakın zamanda 2 hafta oldu işte niyetiniz varsa yardımcı olurum ben bunu güngör bayiinden aldım sıfır güngör ve altınayda var altınay 12 durmaz 10.000 güngör 14 gibi alırız ama güngörü hiç biri tutmaz irtem ve kurt harici

Zaten tam olarak bunu soruyorum ben markörle uğraşamam tarlalarımız küçük yıllardır ekici izinin üzerinden yaptım ama en büyük mibzerim 2.75 idi 3.00 mtmibzerim hiç olmadı kimisi lastik izi yanından kimisi üstünden diyor buradaki kullanıcılar kimsenin bişey bildiği yok burda yani kara düzen gidiyor iş
0019_89eb0be1-616f-4db9-9a48-b40af5e1ef4c_2 (1).gifBen 20mlikullanıyorum markorsüz, traktör 2 wd 276 gold tekerizinin 30 cm dışından gidiyorum ne acık kalıyor nede ust uste

• Beğen
Tepkiler: ahmetboz28
Bu klavuzu inceledim önceden ama net olarak anlayamadım markörleri açıp öyle deneyeceğim ve sert bir zemin üzerinde zemini çizdirip geldiğim yere tekrar döneceğim anca öyle ayarlarım bu işi

tırmıkları kullanmayacakmısin kullanırsan lastik izi falan kalmaz bence sen küçük tarlada en kolay yolu tek dragaman açip tarla bitene kadar hiç dragamana ellemeden tarlanın etrafını döne döne ek en kolay böyle makinenin tırmıkları olduğu için akşam güneşi oldugunda veye gece ekiminde dragamansız kariştırırsın

tırmıkları kullanmayacakmısin kullanırsan lastik izi falan kalmaz bence sen küçük tarlada en kolay yolu tek dragaman açip tarla bitene kadar hiç dragamana ellemeden tarlanın etrafını döne döne ek en kolay böyle makinenin tırmıkları olduğu için akşam güneşi oldugunda veye gece ekiminde dragamansız kariştırırsın

Tırmıklar lastik izini kapatmıyor.