TÜMOSAN TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

: TÜMOSAN TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

mmg55 link=topic=776.msg5366#msg5366 date=1200903628' Alıntı:
Bu çiftciyi kandıran beş para etmez sadece fiyatı yüzünden satılan bi traktör

Arkadaşa katılıyorum ama sadece gülmekten. Öncelikle sende Tümosan var mı arkadaşım? Tümosan ' a bindin mi? En önemlisi Tümosan ' dan, bir NH kalitesinde motor üretmesini mi bekliyorsun? Bunu ürettiklerine şükret. Ülkemiz traktör üretmese dersiniz ki, kocaman ülkeyiz ama daha traktör üretemiyoruz, şimdi üretiliyor bu seferde kalitesiz üretiyor diye laf yapıyorsunuz. Hangi yüzle kalite bekliyorsunuz? Adamın motoruna beş para etmez diyorsunuz, bir defa arkasında durup kendi yurdunuzun malını savunmuyorsunuz, bence bu kadar olduğuna şükredin. Burada mevzusu geçen traktör, yabancı bi marka değil. Senin yerli malın, senin toprağın üretiyor nasıl böyle laflar söyleyebiliyorsunuz anlamıyorum. SEVMEZSİN AYRI MESELE AMA KÖTÜLEME. SEVMİYORUM DERSİN İŞİN İÇİNDEN ÇIKARSIN AMA NEYE DAYANARAK KÖTÜLÜYORSUN?

Doğduğu toprağı en iyi o tanır
Ama nedensen herkes onun üstüne çullanır
Önüne gelen kalitesiz diye abanır
ERKEKSE,TÜRK ' SE,YENİLİKÇİYSE,YERLİ MALI SEVERSE,HER ÖNÜNE GELENİ KÖTÜLEMEZSE her zorluğa katlanır.

Tümosan benim malım
Herşeyden önce TÜRK ' tür kanım
Yazılmışsa alın yazım
ERKEKSE,TÜRK ' SE,YENİLİKÇİYSE,YERLİ MALI SEVERSE,HER ÖNÜNE GELENİ KÖTÜLEMEZSE her zorluğa katlanır.

Bu iş önce yürek ister
Erkeksen gelde kendini göster
Her horoz kendi çiftliğinde öter

>>Âşık Yusuf><TMS_HST<<

MUSTAFA ABİ ' NİN DEDİĞİ GİBİ MF ' NİN BENİMDE GÖZÜMDE HİÇ BİR DEĞERİ YOK...AMA NH BENİMDE HOŞUMA GİDİYOR... YORUMLAR İÇİN TŞK...

|>>TMS_HST<<| link=topic=776.msg7293#msg7293 date=1202037935' Alıntı:
MUSTAFA ABİ ' NİN DEDİĞİ GİBİ MF ' NİN BENİMDE GÖZÜMDE HİÇ BİR DEĞERİ YOK...AMA NH BENİMDE HOŞUMA GİDİYOR... YORUMLAR İÇİN TŞK...
Mustaf-a Eskisehiri link=topic=776.msg7280#msg7280 date=1202031962' Alıntı:
POYRAZLI SALİH link=topic=776.msg5464#msg5464 date=1201022835' Alıntı:
mustafa mg55 ve masseysuper90 a göre ne mf nede nh beş para etmez miş öle diolar

MF ' nin benim gözümde değeri yok ama NH öyle değil. Sadece bana pahalı geldiği için alternatiflerim arasına girmiyor...
TABİ Kİ KENDİ DÜŞÜNCENİZDİR SONUNA KADAR SAYGILIYIM AMA NASIL DEĞERİ OLMAZ (TÜRK OLMASI BİR KENARA BIRAKILMALIDI KARŞILAŞTIRMADA)TÜMOSANDAN ÇOK DAHA İYİ BİR TRAKÖTR PARÇA DERSENİZ EN KOLAY BULABİLECEĞİNİZ MARKA HATTA TÜMOSANDAN BİLE KOLAY YAKIT DERSENİZ ÇEKTİĞİ KADAR YAKAR TİP VE KONFORUNA BİŞEY DİYEMEM KİŞİSEL ZEVKTİR

TÜMOSAN ' IN BİR DE ŞU SORUNU VAR YEDEK PARÇA SERVİSİ VE SATIŞ NOKTALARI KISITLI.FABRİKA KONYA ' DA AMA BURDA ÇUMRA ' DA BİLE BİR YEDEK PARÇA SEVİSİ YOK.ASLINDA TÜMOSAN BAYİİ ALAN KİŞİ YANINDA YEDEK PARÇA SERVİSİNİDE ALSA HİÇ FENA OLMAZ.AYRICA BENCE PARAYADA PARA DEMEZ... SAYGILAR.

ARKADAŞLAR TÜMOSAN BENIM DE HOSUMA GIDIYO PEFORMANS BAKIMINDA KULAGIMA HOS SEYLER GELIYO BI KAC TANE ALMAYI DUSUNUYORUM FIYATI HAKKINDA BILGI BEKLIYORUM SİZLERDEN NH KULLANICISIYIM VE HİÇ MEMNUN DEGİLİM TRAKTORLERİMDEN

ya tumosan guzel motor aslında bızım polatlıda baya tutuldu hıc servıs ve parca sorun falanda olmadı su ana kadar aslında yeı cıkan kasaları cok hos gelmeye basladı gozume fıyatı gecen bı bayı bıse asmıs orda 85/80 44 mılyar yazıodu ama tam bılmıom fıyatlarını

arkadaşlar ben anlamıyorum tümosanı niye çekemiyosunuz ? neden karnınız almıyo ? Ufak tefek eksikleri var bunu herkes kabul ediyo ama düzelmeyecek seyler değil dönüp bi arkanıza bakar mısınz 5 sene öncesii tümosanla şimdiki tümosanlar aynı mı önceden 4 farklı modeli varken şimdi 20 nin üzerine cıktı . vatandaş tümosanı hiç kullanmamış ne oldugunu bilmiyo bir mf sevgili bi adam çıkıyo tümosana kalabalıkta bşey söyluyo herkess haa tumosan böyle kötüyms söyle iyi değilmiş diyo bunlar iyi şeyler değil önce bi kullan bi bak beğenmezsen eyvallah ama bi adamın tek traktörü oluyo o traktör hepsinden güzel sanıyo sonra başka markaları kötülüyo neyse söylenecek çok sey varda söylemıyorum burdan herkese saygılar . . .