Tümosan 85.80N

: Tümosan 85.80N

Süper resimler Uğur, emeklerine sağlık. :)

Bu resimler farmphotodan alıntı ama çaktırmayın. :) Yusuf kardeşimiz yukarıdaki 'farmphoto' yazısınıda silmiş süper olmuş. ok*0*- Eğer sizde başka bi siteden resim koyarsanız lütfen site adını silin ve sonuna 'resimler alıntıdır' yazmayı unutmayın lütfen...

arkadaslar bu resımlerdekı traktre bunu deneme amaclı takmıslardı bu tumo akıf adlı bı arkadasn traktoru ama vıdyosuda var ısteyeb ızleyebılşlır ama bunu cekerken bırden onu kalkıor bu pulluk bu motorun harcı deıll

güzel resimler tümoların önü hafifmi yoksa banamı öle geliyor?
285 hafif olduğu halde önü okadar kalkmıyor 4 lü pullukta
şimdi sizin werceğiniz karşılık muhtemelen bu pulluk 5 li diyeceksiniz
bana kalırsa motora pulluk büyük geldiğinde hidroliği kaldırmadığınız sürece motorun önü kalkmaz patinaz çeker burda ise motorun önü kalkıyor demekki motorun önü hafif

bi video daha vardı pancar çekerken adamın traktör çekmiyo önü kalkıyo falan çekemediği yerde önü kalkar tam tersine özellikle videolara da bakarsan hep çamura falan saplandığında onu çekmeye çalışan traktörlerin gücü yetersizse önü kalkar

: : Tümosan 85.80N

capay link=topic=451.msg2813#msg2813 date=1199039750' Alıntı:
bi video daha vardı pancar çekerken adamın traktör çekmiyo önü kalkıyo falan çekemediği yerde önü kalkar tam tersine özellikle videolara da bakarsan hep çamura falan saplandığında onu çekmeye çalışan traktörlerin gücü yetersizse önü kalkar
valla ben hiç motorların önünün kalktığını görmedim 2 sene önce bizim römork çamura batmıştı 6tonluk ne mf 285 in önü kalktı nede 70-66 nın römorkta nasıl battıysa iki motor zor çıkardı

Ynt: Tümosan 85.80N

yeni tümosanlarla eskileri arsında hem kg olarak fark varmış hemde arka ask olarak varmış yeni modelleri eskilere oranla daha hafifmiş eskileri gibi çekmiyomuş acaba doğrumu?