Agco'da yeni dönem

massey-trac-1567.jpg

Agco, Türkiye ' deki yeni yapılanması kapsamında, Massey Ferguson, Laverda ve Fella markalarının Türkiye Genel Müdürlüğü ' nü yürüten İbrahim Aksoy ' u Agco Türkiye Genel Müdürlüğü görevine getirdi. Bu değişiklikle birlikte İbrahim Aksoy, Agco ' nun Türkiye pazarında edilen Fendt, Valtra, GSI, Massey Ferguson, Laverda ve Fella markalarının tamamının yöneticisi konumuna gelmiş oldu. Aksoy konuya ilişkin olarak şunları söyledi: 'Agco ' nun Türkiye ' de farklı firmalar tarafından temsil edilen markaları da bulunuyor. Fendt, Valtra ve GSI markaları farklı firmalar tarafından temsil ediliyor. Bir kısmının belli ürünlerinin üretimi de yapılıyor. Agco, pazarın içinde birinin tüm markaların genel değerlendirmesini ve raporlamasının daha doğru olacağını düşünerek hareket etmesinin sonucunda Agco Türkiye Genel Müdürlüğü görevine getirildim. 1 Aralık 2013 itibariyle bu göreve başladım. Agco ' nun Türkiye pazarında temsil edilen markaların belirlenen hedeflere ulaşması benim görevim. Bu görev sadece distribütör firmalar ile Agco arasında bir köprü kurulmasını içeriyor. Firmalar ile Agco arasındaki bağlantı bundan böyle benim aracılığımla gerçekleştirilecek.'

Ynt: Agco'da yeni dönem

nailyetek link=topic=71639.msg827404#msg827404 date=1389653211' Alıntı:
o zaman takasta gelen 5400 lere talip oluruz :)
abi şu ana kadar 5400 ler bulunduğu köyden çıkmadı.adamdan 5400 alıyoruz kamyona yüklüyoruz yan komşu gelip geri indirtiyor.eğer bir gece operasyonu yaparsak olabilir.
HassaN20 link=topic=71639.msg827403#msg827403 date=1389653152' Alıntı:
Onu ayrı bir yazıda mı belirttiler size ? bu yazıda sanki öyle birşey denmemiş...Sadece genel müdürün konumu değişmiş.
proje vardı.benim dediğim şekilde işliyordu7-8 aylık zamanı var.şu an ne durumda bilmiyorum.

Ynt: Agco'da yeni dönem

6616 kullandım çok hantal bir makina. 4 silindirin o tonaja hükmetmesi imkansız 6612 yi düşünemiyorum bile. traktör çok teknolojik harikülade bir makine ama 6600 serisi motoru sebebiyle tutmaz arkadaşlar