John Deere Türkiye'de Üretime Başladı.

25.05.2016
3,693
3,486
27
Niğde

Ülkemize yatırım yapan John Deere, İzmir'de ki fabrikasını tamamlamış ve üretime başlamıştır. Ülkemize hayırlı olsun. Akıllar da tek bir soru; Bu üretim fiyatlara yansır mı?

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg

Ülkemiz adına hayırlı olsun nice yurttaşımız evine ekmek götürsün
Ben kaliteli olacağına inanıyorum
Yerli markalarda çıtasını yükseltir
Ülkemizde yerli üretimi olup yurtdışından gelen markalar var aralarında kalite bakımından dağlar kadar fark var. İnşallah öyle olmaz. Sonuçta ülkemizde satış yapabilmek için fiyat bakımından yerli traktörler ile yarışması gerekecek. Fiyatını uygun tutmak için kaliteden taviz vermez umarım.

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Ülkemizde yerli üretimi olup yurtdışından gelen markalar var aralarında kalite bakımından dağlar kadar fark var. İnşallah öyle olmaz. Sonuçta ülkemizde satış yapabilmek için fiyat bakımından yerli traktörler ile yarışması gerekecek. Fiyatını uygun tutmak için kaliteden taviz vermez umarım.

Jd yatırım yaptı şimdi kendini harcamazdır kaliteli yapar
Ha adam bakar ulan bu Türk çiftçisi yıllarca kanmış bizde kandıralım dayanın gitsin demez diye Umuyorum

John Deere Türkiye'ye 2002 yılında Hattat traktör ile ortak üretime başlamıştı sonrasında bazı anlaşmazlıklardan dolayı üretimi bıraktı şirket kendisi Türkiye'de Satışa başladı.o zamandan Fabrika kurulsaydı John Deere şu anda daha farklı konumda olabilirdi. Şu anda kendi montaj Fabrikasını kurdu. Gümrük ve döviz maliyetlerini düşürebilmek her çiftçiye hitap edebilmek için.Yedek parça ve traktör fiyatlarında olumlu yönde etkisi olacaktır. John Deere hiç bir zaman kalitesinden ödün vermez. Kaliteyi ve üretim adetini arttırarak devam eder diğer firmalar üretim adetini azaltırken John Deere arttırıyor.

John Deere Kaliteyi Bilenlere...

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı

Hangilerinde dağlar kadar fark var doğrusu merak ettim. Söyler misiniz?

• Beğen
Tepkiler: ONUR_OZMEN