NH TR6 serisi 6 silindirli modeller piyasaya çıkmış

Merhaba,

TR6.135 ve TR6.150 modelleri Web sitesinden paylaşılmış.

TR6.135 modeli T6050 modelinin yerli montajı ; nominal 127 bg

TR6.150 modeli T6070 modelinin yerli montajı; nominal 141 bg

Her ikisi de 17 ileri 16 geri. 17. Vites = yol vitesi

Ayrıca ön aks ve kabin süspansiyonu da var

Sitede fiyatlarını henüz yazmamışlar.

Hayırlı uğurlu olsun

http://www.newholland.com.tr/traktor.aspx?seri=15

Merhaba,

TR6.135 ve TR6.150 modelleri Web sitesinden paylaşılmış.

TR6.135 modeli T6050 modelinin yerli montajı ; nominal 127 bg

TR6.150 modeli T6070 modelinin yerli montajı; nominal 141 bg

Her ikisi de 17 ileri 16 geri. 17. Vites = yol vitesi

Ayrıca ön aks ve kabin süspansiyonu da var

Sitede fiyatlarını henüz yazmamışlar.

Hayırlı uğurlu olsun

http://www.newholland.com.tr/traktor.aspx?seri=15

T6000 in tamamen aynısı fakat yerli montaj.Bence güzel olmuş.

Piyasanın ne olacağını bilmiyoruz, deflasyon (TL nin değer kazanması) veya enflasyon (değer kaybetme), birinci durumda pahalıdır, ikinci durumda uygundur, öleceğimi bilsem, mezarımı kazarım. :)
90 li yıllardaki durum olursa TL bazında hali hazırda borcu olan , bu şartlar ile halı hazırda traktör ve krediler uygun çünkü , kazançlı çıkar. TL nin çok değer kazanması için uygun bir konjektur benim yorumuna göre şimdilik yok , bu sene olacagada pek benzemiyor.

90 li yıllardaki durum olursa TL bazında hali hazırda borcu olan , bu şartlar ile halı hazırda traktör ve krediler uygun çünkü , kazançlı çıkar. TL nin çok değer kazanması için uygun bir konjektur benim yorumuna göre şimdilik yok , bu sene olacagada pek benzemiyor.

abi 2019-2020 zor olacak..traktör kredi faizleri halen sabit ama fiyatlar aldı başını gitti..tarımdan geliriniz artmadığı sürece elinizdekiyle yetinmek lazım..bende alacaktım bir türlü kısmet olmadı ,alma arifesinde fiyatlar aldı başını gitti..treni kaçırdık..

• Beğen
Tepkiler: ufukk

abi 2019-2020 zor olacak..traktör kredi faizleri halen sabit ama fiyatlar aldı başını gitti..tarımdan geliriniz artmadığı sürece elinizdekiyle yetinmek lazım..bende alacaktım bir türlü kısmet olmadı ,alma arifesinde fiyatlar aldı başını gitti..treni kaçırdık..
Firmalarin ellerinde artıştan önce gelen mallar var , örneğin Landini de güzel fiyat var , buna benzer diğer firmalarda vardır , onlara bir bakın isterseniz

• Beğen
Tepkiler: ahmtıl
Biraz önce Tümosan güncel fiyat listesini paylaştım. Şaşırmamak içten bile değil. TL nin diğer döviz kurları karşısında eridiği resmen apaçık belli. Vay Çiftçinin haline. Örnek verecek olur isek bugün Ankaralı çiftinin TBMM önünde yaptığı eylem örnek verilebilir. Yalaka basında demiş ki; akli dengesi yerinde değil.! Siz soruyor musunuz ne derdi var. Mahsul para ediyor mu? Nerede onların işi sarayı memnun etmek.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68