John Deere American Farmer Deluxe

John Deere American Farmer Deluxe

p.828068211288.jpg

JD versiyonunu son oyunu, doğal olarak da en gelişmiş oyun. Oyunda sayısı arttırılmış, birbirinden çeşitli ekipmanlar, traktörler ilk dikkat çekenler. Bunların yanında yeni hayvan çeşitleri, yeni tarım ürünleri de dikkat çekiyor. Değişik haritaların bulunması da oyunun gelişmişliğinin bir göstergesi diyebiliriz...

00154371.jpg

00146403.jpg

İNDİRME LİNKİ:
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,288.0.html

Ynt: John Deere American Farmer Deluxe

capay link=topic=28.msg1752#msg1752 date=1197666080' Alıntı:
peki simtractorla karşılaştırıldığında hangisi ağır basar sizce

İkiside farklı tür oyun. Biri strateji, biri simülasyon. Strateji severler tabiki JDAFD ' yı seçerler, simülasyon severler ise ST ' yi seçerler. Benim gözümde ikiside ayrı güzel. İkisinide çok oynadım, JDAFD bi süre sonra sıkıyor ama ST daha zor ve daha çok ayrıntı olduğu için sıkılma gibi durum daha olmadı şimdiye kadar...

: John Deere American Farmer Deluxe

arkadaşım tam sürüm demişsin ama oyunu kurdum ..tam sürüm değil..bölümler hala locked olarak yani kilitli olarak görünüyor.. lütfen yardım edermisin ????

by_59 link=topic=28.msg3811#msg3811 date=1199855585' Alıntı:
arkadaşım tam sürüm demişsin ama oyunu kurdum ..tam sürüm değil..bölümler hala locked olarak yani kilitli olarak görünüyor.. lütfen yardım edermisin ????

Değerli arkadaşım, öncelikle hoşgeldin diyorum, tanıtma bölümünde kendini tanıtırsan memnun oluruz.

Gelelim senin soruna. Oyun tam sürümdür, bizzat kendi oynadığım oyundan kendi uploadımdır. O kilitler, bir önceki görevi yaptıkça açılacak. İlk görevi yap, ikinci görevin açılacağını göreceksin...

: Ynt: John Deere American Farmer Deluxe

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=28.msg1754#msg1754 date=1197666613' Alıntı:

İkiside farklı tür oyun. Biri strateji, biri simülasyon. Strateji severler tabiki JDAFD ' yı seçerler, simülasyon severler ise ST ' yi seçerler. Benim gözümde ikiside ayrı güzel. İkisinide çok oynadım, JDAFD bi süre sonra sıkıyor ama ST daha zor ve daha çok ayrıntı olduğu için sıkılma gibi durum daha olmadı şimdiye kadar...

ye bende sim tractor varda sen heralde sim tractordan anlıyon.ben o oyunda büyük traktör ekipman falan alamıyom bi anlatırsan sevinirim

akgul link=topic=28.msg6273#msg6273 date=1201446188' Alıntı:
Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=28.msg1754#msg1754 date=1197666613' Alıntı:

ye bende sim tractor varda sen heralde sim tractordan anlıyon.ben o oyunda büyük traktör ekipman falan alamıyom bi anlatırsan sevinirim
http://www.trakkulup.net/index.php?topic=883.0 cevabı burada