Modelini bilmediğim bir Başak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
19.10.2007
1,388
0

Arkadaşlarım kusuruma bakmayın modelini bilmiyorum ama çekeyim dedim.Bu küçük şirin motorlar daha çok sakarı bölgesinde kullanılıyor.Görmek isteyenler oraya gidebilir. arab-*-* arab-*-*. :D .

Ynt: Modelini bilmediğim bir Başak

Evet, bunlar Steyr ' ı Başak olarak çıkarmadan önce ürettiği motorlar, belki halada üretiyordur tam bilmiyorum. Şuan Steyr ' i ürettiği için bunları üretmeyebilir belki. Bu motorlar genellikle, bahçe motoru diye adlandırılıyor, için su motoru var gibi bişey. Bahçelerde, sebzecilik yada seracılık yapanlarda bulunur genelde. Bunlarında kendine göre ekipmanları var; pulluk, tırmık, römork, kepçe vs. Eskişehirin, Sarıcakaya(Sakar) isminde ufak bir ilçesinde sebzecilik ve seracılık çok yaygın olduğu için o bölgede çok bulunur...

Salih abi bunlar traktör Mustafa abinin dediği gibi Bilecik ' in Pazaryeri ilçesinde de çok var bunlara tekli pulluk bile takıyolar

ÜÇPIN@RLI_KORAY link=topic=223.msg1085#msg1085 date=1196693614' Alıntı:
bende buna benzer türkiyede bi tane görmüştüm çok küçük motor yaws al bundan bi tane salih bahçeyi sürersin
bahçe olsa sürerizde sorun orda işte bahçe yok ama gezmiye iyi olur bişi yakmaz

: Modelini bilmediğim bir Başak

Evet arkadaki motor TD65.Ayrıca;

BİRDE BU RESME BAKIN KÜÇÜKLÜĞÜNÜ GÖRÜN.ÇÖP KUTUSU KADAR. *-*-09

Bu resimde Sakar ' dan.Üstündeki babam olur :D .Balığa gitmişlerdi orda çekmişler.Motor da babamın balığa gittiği arkadaşlarından birinin.Hatıra olsun diye hepsi resim çektirmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...