...:::Farmtrac:::...

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
Ynt: ...:::Farmtrac:::...

bakın arkadaşalar farmtrac fordun kendisidir bildiğimiz 3000 ,3600 ,5000 ,6610 gibi ingilizler fort fabrikasını sattılar
fakat isim hakını vermediler yeni üreticilerde fordu farmtrac adı altında çıkarmaktadır yani farmtrac çiftçi dostu demek
kaportasınında eski olmasının amacı fordun tekrar piyasaya geldiğini çiftçi dostlarımıza göstermek için piyasaya eski kasayla sunulmuştur bunu en iyi eski fordçular bilir yeni kasayla girseydi insanlara ford olduğunu inandıramazdınız
özbuyruğun dediği gibi daha bir çok marka euro değilken piyasaya euro 2 motorla giren tek traktördür ayrıca kabin
özelikleri doğrudur 9 inç lcd ve geri görüş kamera sistemi var tarlayı sürerken hiç arkaya bakmıyorsunuz ayrıca buzdolabı
bile var. ayrıca imalatı yapan arkadaşlara teşekkürler alarm bile koymuşlar bastığınız zaman traktör konuşuyo.lütfen yağımı suyumu, kontrol et diyo bakımlarımı zamanında yaptır diye çiftçiyi uyarıyo art niyetli biri traktöre zarar verirse hemen sahibini uyarıyo araçtan uzaklaş diyo farmtrağın yakıtına ve çekişine diyecek hiç lafım yok helal olsun kendi muadili hangi traktör olursa olsun hem yakıtta katlar hem çekişte benim içinde önemli olan budur mazot 3 ytl tipi beni ilgilendirmiyo
önemli olan diğerlerinden % 30 daha az yakması kimi markalarla %40 varan yakıt farkı var hele ft 60 ben böyle traktör görmedim 70 beygir başka bir markayı tarladan kaçırtı tarlada üstüne çıktı işte dedim traktör bu kedi gibi bir sürat var
sanki yarış arabası kereta duyduğuma göre yeni dizaynı çıkıyormuş ben eskisinden vazgeçmem seviyorum arkadaşlar
denemek lazım dostlar sürmek lazım bence türk çiftçisinin yeni traktörü farmtrac hem kendi ucuz hem yedek parçası
ucuz bizede böylesi lazım en basit silindir kapak cotasını sordum ft 60 ın 15 ytl söyleyecek başka söz varmı diğerleirinide sorun yalnız yeni çıkanların teşekkürler

sahsen bole bır traktore bınmem. ne kadar teknolojıde olsa tarlada calısırken baktıgında ıste benım traktorum demen grekıor. sahsen ben almam. bu nedenlede ıkıncı el de satamamda. dıs gorunuz cok onemlı.

yorum yapmamak için kendimi zor tuttum ama dayanamadım bu nebiçim traktör? tip sıfır. yeni hali böyle ise iki yıl sonraki hali ne vahimdir. son bir kaç senedir traktör satışları arttı diye firmalar uydurma markaları piyasaya sürdü yok lcd varmış yok mp3 çalarmış bunlarla çiftçi kandırılmaz. böyle uydurma markalara para verilmez bunların yerine 2. el alınır daha ucuza ve daha iyisi

1985 6610 ford vardı bende.15 yıl kullandık.gercekten ozamanlar cok ıyıydı tıp ve cekıs olarak,şimdiki üretım ve teknolojı cok farklı.farmtractada 85 model teknolojıden farklı teknolojı kullanılmıstır emınım.bence türkıye standartlarında ıyı traktor.

valla arkadaşlar bu farmtrac,ı ben hemen hemen 2 yıldır araştırıyorum fıat 54 c yi satıp alıcam ama bir türlü cesaret edip alamıyorum ada pazarında bindim denedim kullandım baktım ama hala cesaretim yok, şu 60 dt varya çok düşündürüyo beni ormanda napar acaba bu 60 dt patinaja tahammülü nasıl acaba askıya gelince 4 tekerde çalışıyomu difransiyel kilidine basınca hepsini kitliyomu4 lastikte patinaja kalkıyomu yoksa hangi boştaysa o mu çalışıyor.bilen varmı mesela massey 266 dt tam 4 çeker 4 tekerlekte aynı anda çalışıyor ormanda mükemmel.bide 60 dt nin fiyatını bilen varmı?

kadiirr link=topic=2763.msg129032#msg129032 date=1231203237' Alıntı:
ford - hema - farmtrac hepsi tip dizayn atnı.gücü ve kullanımını bilmiyorum.kullanan varsa memnunmu merak edenlere :S
aslı ford digerleri fordun ismini sattıktan sonra üretilen kopyaları framtrac direk fomoco üüretimi oldugunu duydum

arkadaşlar tüm yazılanları okudum paylaşım için eyvallah.. bu traktör nerede imal ediliyor?yedek parçasının ucuz olma sebebi nedir ?piyasaya girmekmi yoksa parçaları türkiyede demi üretiliyo ? teşekkür ediyorum .

BU TRAKTÖRLER YÜZDE YÜZ FORD HİÇ KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN YAKINDAN İNCELEME KULLANMA FIRSATIM OLDU FARMTARC 45 LER 50 BEYGİR 60 LAR 60 BEYGİR GÜCÜNDE ÇEKİŞ GÜCÜ ESKİ FORDLARDAN DAHA İYİDURUMDA HELE FARMTRAC 80 LER İSE FORD 5000 SÜPER GİBİ ALA MEMNUN KALIR AMA İKİNCİ ELİ NASILDIR SATILIRMI SATILMAZMI BİMİYORUM ALANA HAYIRLI OLSUN KESİNLİKLE TAVSİYEMDİR