Haydi Yalan söyleyelim

Ynt: Haydi Yalan söyleyelim

arkadaşar siz kiminle konuştuğunuzu biliyonuzmu aslında bende enter yok ben trakyanın sayılı çiftlikçilerindenim gerçi bir numarayım 12 tane mf 10 tane nh 5 tane case 13 fent 14 jondere 18 petrol kuyusu olan 100000000000000 dönüm araziye sağip biriyim ama size çaktırmadım yawwww
bu konuyu sevdim hadi devam

arkadaşlar dün 34 biçerle gittik benim tarlayı biçmeye kamyonlar tırlar traktör ler taşımaya yetiştire miyo dölümüne 900 kg buğday aldım bide dün sırf eğlence olsun diye biçern sbirini benzin döküp yaktım ama gör meliydiniz süper yandı hele hele içindeki buğdaylar 3 gün önce benim motora bi takmışım 30 numara 56lıyı bireh bireh be arkadaşım bi tazet bi tezek sorma gitsin ama olsun yeri işleyeceksin akşam oluncada yemekte 38 tane dana kestirdim tabi kalabalım bi aileyiz soförüyle işçisiyle kızanlan çoluk çocuk siz biliyonuzmu benden imf bile borç para istedi vermedimde kriz çıktı çok yalvardılar ama avucunu yaladılar

şimdi tanıdınızmı ben kimim

lütfen yardım edin yni aldığım fend 309 wario çalışmıyo...komşunun traktörle çekmeye kaltık yerinden kıpırdamıyo..acaba bugün benzine yağ kattım ondan mı ?malum mazot pahalı..

bugün aldım ferrari çarşıya gittim çarşıda bıraktım geldiğimde araabaya binip bastığımda marşa bastığımda almadı mecbur vurdurmak zorunda kaldım :D zararı olurmu acaba?D:::D:D

birgün fent garalisine girdim adam beni gördü yanına çagırdı şu motorları görüyünmü dedi evet dedim bunların hepsi seç al bir millyona ;D zuha-*-s dedi bende altı tane aldım ve hayallerime kavuştum güçç*-* :) ))) :D

ali enes link=topic=22526.msg202384#msg202384 date=1249561744' Alıntı:
birgün fent garalisine girdim adam beni gördü yanına çagırdı şu motorları görüyünmü dedi evet dedim bunların hepsi seç al bir millyona ;D zuha-*-s dedi bende altı tane aldım ve hayallerime kavuştum güçç*-* :) ))) :D
almışken 1000 tane falan alsaydın yoksa nakit 6 milyon mu vardı üstünde :)