VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDA ŞİKAYETLERİMİZ

bir valtra ve massey kullanıcısı olarak görüşlerimi dile getirmek istedim hepimiz çiftçi insanlarız para kolay kazanılmıyor ben burda valtrayı övsem yada kötülesem benim elde edeceğim hiç bir kar payı yok bende sizler gibi çiftçi bir insanın valtranın tek sıkıntısı manevra alanı çok düşük ve a serileirnde shuttle eksiği var geriye kalan sağlamlık açısından gayet memnunum elimde 7500 ssaate autocontrollu a75 ve 3500 saate a95 var ikisininde kulağına kurşun şu güne kadar rutin bakımlar dışında bir arızası olmadı birtek vites geçişleri yağlanmayınca sıkıntı cıkarıyor oda 2 ayda bir yağlarsanız 5 dakika hiç bir sıkıntısı yok almak isteyen arkadaşlar olursa autocontrollüsünü tercih etmenizi tavsiye ederim eğer newholland gibi bir markayada çiftte çamurda asfaltta kök söktürmezse bende bu işi bırakırım yani yere tutunma ve tork açısından hatrı sayılır bir makina ağırlık dağılımı cok adil motor ömrüde tigemde 35 000 saatte anahtar vurulmamış traktörlerin hala çalıştığını biliyorum yani diyeceğim bu kadar ...

şimdi arkadaşlar valtra yı 2 katagoride değerlendirin yerli ve ithal seriler yerli seriler 5 para etmez

613eba5611e264e3c1a65f74f7f9b2fc.jpg

• Beğen
Tepkiler: Yyyggg
Cevap: Ynt: VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDA ŞİKAYETLERİMİZ

arkadaşlar bende 98 80-66 var bende valtra a85 almayı düşünüyom yalnız ikinci ellere baktığımda 2008 model kabinli klimalılar45 bin tl 2005 model kabinli klimalı italleri (avrupa)aşağı yukarı aynı fiyata geliyor bu konuda kararsızım yerlileri mi iyi ital olanlar mı? model farkı olmasına rağmen fiyatları aynı bu konudaki düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

İthal olanini al biz 0 ken ithal olanini aldik epey memnunuz yerliye gore yerlinin uzerindeki parcalar adi