YENİ CLAAS AVERO 240 SERİSİ BİÇEDÖVER 2010 MODEL ÇIKTI....!!!

Selam arkadaşlar.Bu sefer Erkan abinin yerine ben paylaşayım dedim.Umarım Erkan abi darılmaz bana :) .Arkadaşlar karşınızda Claas'ın yeni biçerdöveri Avero.200 HP 6.6 litre Caterpillar motora sahip olan Avero 4.8 metrekare ayırma alanına ve 5600 litre tahıl deposuna sahiptir.Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

http://app.claas.com/news2010/avero/en/index.php

Ynt: Yeni Claas Avero

Paylaşım için teşekkürler..yine CLAAS farkı ortada..bir CLAAS biçerdöver tutkunuyum..fakat bunların ticari kullanılmak için uygun olmadıklarını düşünüyorum..özellikle sezon boyu yollarda yürütülmesi ve tırmanma kabiliyetinin diğer biçerlere göre fazla olması daha engebeli arazilerde çalışma imkanı sağlıyor..sonuç olarak makinanın dingillerinde şasesin de çatlaklar oluşuyor...bunun sonucu doğal olarak makinanın ikinci el değeri ve performansı düşüyor..bunlar benim gözlemlerim..katılmayabilirsiniz..

Ynt: Yeni Claas Avero

Güzel paylaşım Berk. CLAAS 2010 içinde yine boş durmadı. Her sene yeniliklerle adından söz ettiriyor. Bakalım bir hafta sonra daha ne yenilikler CLAAS ' tan gelecek. Avero ' da 4 sarsak makinalar arasında en teknolojik ve donanımlı makina olarak sınıfında lider konuma oturdu.....;)