jd ve diğerleri

Ynt: jd ve diğerleri

URL=http://imageshack.us]
dscn0205gu2.jpg
[/URL]

Ynt: jd ve diğerleri

POYRAZLI SALİH link=topic=261.msg1374#msg1374 date=1197209363' Alıntı:
güzel resimler mustafa hoşgeldin
mf lerin yanına 6220 uymamış orda mf 6445 olması lazımdı
merhaba salih 6445 i inceledim ve pazarlıkta yaptım hatta ama 6220 nin artıları var orjinal kepcesi çok harika ve jd lerin motorları bayılmıyor mf ye göre güçlü ve çelik şasesiikinci jd de geliyor yakında

: jd ve diğerleri

kardes meraba resımler guzell ama o 277 guzel dııl mf gold serısı burda bı aln pısman bıde alıpta satamayan bu goldlar mf nın yuz karası bızım gozumuzun onunde tt65t 266gye 3 turda bı tur bındırıo tt ufacık motor ama emsalsız kaca goldu 4lu pullukla kakıtıo bnden gold alacaklara taysıyem ya tt yada tn serısınden alsınlar tdde de almasınlar bence cunku tdnınde yakıtı asırı

salih link=topic=261.msg2415#msg2415 date=1198695066' Alıntı:
kardes meraba resımler guzell ama o 277 guzel dııl mf gold serısı burda bı aln pısman bıde alıpta satamayan bu goldlar mf nın yuz karası bızım gozumuzun onunde tt65t 266gye 3 turda bı tur bındırıo tt ufacık motor ama emsalsız kaca goldu 4lu pullukla kakıtıo bnden gold alacaklara taysıyem ya tt yada tn serısınden alsınlar tdde de almasınlar bence cunku tdnınde yakıtı asırı
evet salih malesef o motoru aldım ve birgün sonra pişman oldum ama iş işden geçti tavsiye etmem kesinlikle geçenlerde gönderdim john deere bayine ve yerine jd geliyor onun fotolarını gönderirim gelince epey sıra su aralar jd de o gördüğünüz mf 240 da değiştirdim td 65 s ye yani mf sayfasını kapattık anlayacağınız

KARDEESS HAYIRLI OLSUN JOHN DEREEN KACLIK ALDIN 240 YERINE TD65S COK GUZEL OLMUS BEN SU ANA KADAR GORDUGUM TT65 T75S TN75D BU TRAKTORLER SEGMENTINDE RAKIPSIZ YAKITTADA CEKISTEDE HELE HELE TT VE BENIM TN75 ILE HER TURLU IDDADA VE REKABETEDE VARIM YANII MF BU 3 SILINDIR SEGMENTIDE BOCALADI BAYAA AMA IYIDE TRAKTOR SATTI YANLIS ANLAMAYIN BENIM AMACIM MFYI KOTULEMEK DIIL YALNIZCA GORDUGUMU SOLUOM VE UYARIOM AYRIVCA SAME ARGONLARDA BYA IYI TRAKTOR AMA ONLAR PEK TUTULMADI BIZ MOTORU ALMADAN ONCE POLATLIDA YARALI DIE BI KOYE GITTIK TAM 8 TANE TN VARDI SOLE TARLADA BI GORDUKK SONRA ALDIK ARKADASLAR TRAKTOR ALMADAN ONCE IYI BI ARASTIRMA YAPMAK GEREKIO BU ISLER ACELEYE GELMIO BU ARDA SATILIK BASAK VAR 4*4 ISTEYEN VARSA