!!YARDIM!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bi arkadaş sormuştu bi konuda yeni misin diye evet yeniyyim kardeş oyunu yükledikten sonra bu siteyi buldum benim iki sorum olucak birincisi balya nasıl yapıcaz tarlayı biçtikten sonra deste kalmıyo ikincisi çift sürerken birden motor stop ediyo mazot bitmiştir diye benzinliğe gittim ama yine olmadı ya ben beceremedim ya da başka bi yolu var şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Ynt: !!YARDIM!!

1. cevap dostum balya yapabilmek için tarlayı biçer döverle biçerken (3) tuşuna basarsan o kendisi desteleri bırakır sonrada balyamakinesi ile destelerin üstünden gidersen balya yaparsın

2.cevap eyer tarlayı sürerken vitesi büyük takıyosan (örneğin 6 ya) trakörlerin stop etmesi çok normaldir

thx link=topic=269.msg1424#msg1424 date=1197307754' Alıntı:
1. cevap dostum balya yapabilmek için tarlayı biçer döverle biçerken (3) tuşuna basarsan o kendisi desteleri bırakır sonrada balyamakinesi ile destelerin üstünden gidersen balya yaparsın

2.cevap eyer tarlayı sürerken vitesi büyük takıyosan (örneğin 6 ya) trakörlerin stop etmesi çok normaldir

Aynen...

capay link=topic=269.msg1481#msg1481 date=1197391156' Alıntı:
sagol kardeş bir de benzin işini biz mi yapıyoruz nasıl oluyo

Bahçenin hemen çıkışında bir yakıt pompası var yada çiftlikten çıkarak sağa dön asfalt yoldan devam et yakıt istasyonu var, o yerlerden depoyu doldurabilrsin. Motoru iyice yanaştır pompanın yanına o kendi dolmaya başlar. Zaten dikkat edersen ayrı bi ses gelmeye başlar, o ses depo doluyor anlamına geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...