FIATAGRI L95 Traktörü Hakkında Neler Biliyorsunuz...

Ynt: FIATAGRI L95 Traktörü Hakkında Neler Biliyorsunuz...

bence çook iyi ve sağlam makina nh bayisinde gördüm adam servise gelmişti baktım inceledim makina da lift omatik elinin altında lazer griş yeri bile koymuşlar td serisine 2008 yılında geçti adamlar 15 yıl önce geçmişler adam sebze işi yapıyor muş ağır işlerde kullanıyorlarmış traktörü tekeri baya açık tl ve t sersiine bakış fazla mazot yakar ama çektiği ekipmanında hakkını verir. ok-*-s

buçuklu olanlar var bende ilgileniyorum çok güzel motorlar bu kiremit renkli olanlar 1998 model L 95 2012 model td 95 lerden daha donanımlı varmı itiraz edenler arkadaşlar 6 hidrolik çıkış 24 ileri 24 geri vites düğmeli 4x4 düğmeli pto vs vs

l95 ağır ve kuvvetli makinadır .ramazan abinin videolarında gördüğümüz gibi çamur içinde çalışmaktadır ama patinaj bile yapmamaktadır

arkadaslar çok memnunum ama biraz duman yapiyor kara duman birde yakit durumu acik söyleyim yakitini begenmedim 2 litreyi geçiyor dekara topraklar agir gerci bu arada ondan mi bilmiyorum ama konfor çekis her seyi ile güzel tavsiye edecegim bir motor super yakit ta çok olmazsa iyi de pompayi yaptiracam belki duser