TL100A

: TL100A

sen mazot filtresindeki mazotu bitirmdikçe traktör hava yapmaz
depoyu boşaltmaklada mazot filtresi boşalmaz adamlar düşünmü ş yapış herhalde

Reklam yapmak isteyen arkadaşları anlayışla karşılıyorum ama bu toprakta mf ve nh den başkası yalan..bir aldığım traktörden diğerine göre ikinci elde 15 milyar zarar ediyorsam istediği kadar az yaksın..arıza olduğunda işin ortasında günlerce parca servis bekliyorsam o para da haram olsun.HERŞEY;SERVİS YEDEK PARÇA İKİNCİ EL..

kardeş sameci sen galiba tla yı dozer yada başka şey konusunda karıştırdın galiba topu topu 4 silindir li motor ama erdemide takdir etmek istiyorum sözüm meclisten dışarı bazıları bizim traktör 1 lt altında yakıyor yada ikileme yapar gibi herktede o mazotu yakıyor diyor gerçekten tşk erdem sana 2 lt yakıyor diyosun başka arkadaşlar ne bekliyorsunuz ki samimiyetinden dolayı tebrikler :)

ya arkadaşlar ben tenezül edip cewap bile yazmadım
bana ne diyo same saattde 60 KM hız yapa biliyormuş
85 HP same bu pulluğun aynısında 1.400 gr yakıyomuş
daha neler nelerr
kendisini tamirciyim diye tanıtmış her seyden ben anlarım gibi yorum yapıyorr
ben koşuyomm 15 gün saat 5 den akşam 5 e kadar herk ediyomm benden daha ii biliyorr
çünkü ağzından konuşmuyor...

GÜNTA_TL100A link=topic=293.msg12042#msg12042 date=1203792227' Alıntı:
BİRADER ÇOK GÜZEL RESİM ÇEKMİŞ VE ÇOK GÜZEL AYARLAMIŞSI TEBRİKLER YALNIZ PULLUK KAÇ İNÇLİK ÖĞRENE BİLİRMİYİM
şase 14 lü kulaklar 16 inç bu pulluktan daaha uretilmiyoo

Ynt: TL100A

arkadaslar bende tla war dayımdada same explorer 95 classıc war yenı ..sameler gercekten mukemmelr yakıt yonunden 1 numara ben kendım gordum kımse samelere suc atmasın oncesı bılınmez ama suankı sameler harıka ayrıca parca sıkıntısıda yok sahsuvaroğlu herparcayı tedarık edııyor..tla ya gelınce guzel motor cekıslerı ıyı ama tla100a same 95 cıftte aynı gıderler her ıddasına warım...ıronlara gelınce adamlar yapmıs harıka bırmotor dıyebılırımkı sameler muthıs .

Ynt: TL100A

€rdeM link=topic=293.msg4664#msg4664 date=1200604652' Alıntı:
ya arkadaşlar size bişi diyimm
4000 dönum arazisi olan adam akkılı adamdır
akıllı adam 4000 dönüm araziye same koşmaz
bundan emin olun.....
evet katılıyorum biz bile 600 dönüm yere tl90a tt65 koşuyoz biraz akıllı at atarkende yesinler hemde getir senin sameyi benim 90lıkla kıyaslıyalım