enter 654 s

Ynt: enter 654 s

enter gibi araba yok aga siz halt etmişiniz bende 654 s kullanıyorum canavar gibi her türlü havada tek marşta çalışıyo Enter ya kıracak ya çıkacak
Enter Kullanmasını bilirsen 7 sülalene yeter bilmezsen 7 sülaleni s...

75 ten bu yana enter 654s kullanıyoruz parçası yok pahalı diyenlere;istanbul ümraniye de traksan firmasında a dan z ye her türlü parçası mevcut(0216 660 00 81) kullanmasını bildikten sonra arıza çıkarmaz,her türlü ağır şartlar altında çalışır 8 ileri 4 geri genellikle takviye istemez ya kendini koparır ya tuttuğunu öyle bir makina ENTERCİLERE SELAM! DAĞDA PANTER TARLADA ENTER!!!

selcuk_37 link=topic=28258.msg304380#msg304380 date=1288267329' Alıntı:
enter gibi araba yok aga siz halt etmişiniz bende 654 s kullanıyorum canavar gibi her türlü havada tek marşta çalışıyo Enter ya kıracak ya çıkacak
Enter Kullanmasını bilirsen 7 sülalene yeter bilmezsen 7 sülaleni s...

Çok haklısın ENTER gibisi yok *098*- *098*-

• Beğen
Tepkiler: sakaryalienterci

ben mehmet çankırılıyım. bizim buralarda massey genelde de 240 yada 135 kullanılır. biz 13 seneye yakın massey 240 s kullandık. şimdi traktör almak istiyorum enter e yapılan yorumları gördüm ve bayadırda enter takipcisiyim netden. güçlü bir traktör. benim fazla arazim yok ama yine ekin ekp biçiyoruz. bana tavsiyeniz hangi modeli hangi markası olur onun bi kaç modeli var. bide fazla mazot yakmayan modeli olursa sevinirim. cevabınızı bekliyorum

mehmetm2003 link=topic=28258.msg485280#msg485280 date=1323412179' Alıntı:
ben mehmet çankırılıyım. bizim buralarda massey genelde de 240 yada 135 kullanılır. biz 13 seneye yakın massey 240 s kullandık. şimdi traktör almak istiyorum enter e yapılan yorumları gördüm ve bayadırda enter takipcisiyim netden. güçlü bir traktör. benim fazla arazim yok ama yine ekin ekp biçiyoruz. bana tavsiyeniz hangi modeli hangi markası olur onun bi kaç modeli var. bide fazla mazot yakmayan modeli olursa sevinirim. cevabınızı bekliyorum

Hemşerim bende Karabüklü ' yüm..Entere gelince 3 modeli var zaten Türkiyede 444 dersen olmaz kışın çalışmaz tam dizel değil zaten onu alcağına mf 135 al daha iyi alk-*s en azından az yakar kuvvet diyince gaza basınca konuşşun diyorsan 624 654-S arasında kalıyorsun benim tercihim 654 yana. 90 yılından beri kapıda canavar gibi Maşallah güçç*-* güçç*-*

• Beğen

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve sanırım konuyu hortlatıcam. karış-*-s yeni kuracağımız badem bahçesinde ağaç arasını sürmek ve günlük işlerimizde kullanmak için ucuz bir traktör ararken enter 654s yandan levyeli model denk geldi. 78 model ve 5000 TL civarında bir fiyat istiyor. Bazıları alma diyor bazıları iyidir diyor kafam karıştı yorumlarınızı bekliyorum.

• Beğen

biz 30 yıl kullandık bir sefer revizyondan geçirdik ta ki arka lastikleri kalana kadar motor ve üst kapak rektifeli olursa mazotta donsa cikleyi yarı çektin mi çalışır ama enteri güzel kullanacan sebebi ise şanzıman ve difransiyal hiç bir motorda yok tur 5000 ciler ve 640 cılarla çiftte yakıt çekişmesi yapalım bakalım entermi ford mu 640 çiftte enterin yakıtı çok azdır çamurda da deneyelim istediğiniz yükle enterin 640 ve 5000 kadar sağlam olmamasının nedeni çook iyi yere (tutunması) 640 ve 5000 çok kullandım

• Beğen