MASSEY FERGUSON-PHANTOM SERİSİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ

Arkadaşlar 2700 saat e kabinli 4x2 2006 model 3075 buldum arka lastikler yeni benim 1995 model 265 s var bunu verip üste 30 000 tl daha verir sem olacak gibi normal mi yardimci olmanızı rica ederim.

bizde 3105 var 2007 de sıfır aldık 1800 saatte suanda ve hiç bir sıkıntısınız görmedik ne vitesinde ne çekişinde evet 3105ler için söylenen bir söz var eski reşatlar olur orjinal, yani reşat tabiri kullanılıyor bu serinin en iyisi bu traktör bunu satıp bunun gibi
az yakan cekişi kuvvetli rahat bir traktörr ne önerebilirsiniz 5400 seriler sizce nasıl

bizde 3105 var 2007 de sıfır aldık 1800 saatte suanda ve hiç bir sıkıntısınız görmedik ne vitesinde ne çekişinde evet 3105ler için söylenen bir söz var eski reşatlar olur orjinal, yani reşat tabiri kullanılıyor bu serinin en iyisi bu traktör bunu satıp bunun gibi
az yakan cekişi kuvvetli rahat bir traktörr ne önerebilirsiniz 5400 seriler sizce nasıl

5400 serisi konfor, kullanım kolaylığı, dyna4, common rail gibi özellikleriyle 3105lerden ön plana çıkıyor. 5445, 5455 ikisinden birisini tavsiye ederim. Çekiş konusunda 3105 i aratmazlar emin olabilirsiniz. Bizde hem 3105 hemde 5455 var. Cep telefon numaranı özelden yollayabilirsen daha detaylı konusabiliriz

5400 serisi konfor, kullanım kolaylığı, dyna4, common rail gibi özellikleriyle 3105lerden ön plana çıkıyor. 5445, 5455 ikisinden birisini tavsiye ederim. Çekiş konusunda 3105 i aratmazlar emin olabilirsiniz. Bizde hem 3105 hemde 5455 var. Cep telefon numaranı özelden yollayabilirsen daha detaylı konusabiliriz

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim formda bi sıkıntı vardı uzun zamandır giremedim bugun anca girdim

Arkadaşlar yazılanları baştan sona kadar okudum. Bu phantomlar piyasaya yeni çıktığı zaman tutulmamıştı mazotu çok yakıyo derlerdi. Ama şimdi herkes çevremden tanıdığım kişiler hep phantom arar oldu. Şuan ki piyasada ki en güzel traktörler tabi bu benim fikrim. Ama hiç pişman olana denk gelmedim bunu da söyleyim

Ynt: MASSEY FERGUSON-PHANTOM SERİSİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ

bu dedıgın serıler cok yakıyo kardes paran coksa 3.085 4x4 al derım ama yakıtı coookkkk ama sana ideal olan en ıyısı 288g 4x4 her yere koş
Abiler ben 3095 kullanıyorum 2008 model yakıt çok demişsiniz ama johndeere 5105 ile aynı arazide pulluk sürümünde 2 litre daha az yaktı aynı zamanda motorun şahı ben sonuna kadar arkasındayım tavsiyede ederim 5 li yaylı 14 numara pulluğa banamısın demiyor ama tabi arkasına ufak motor istiyor onuda ben arkasına Ford 6600 koşuyorum Allah a şükür hiç yarı yolda bırakmadı ikiside