MASSEY FERGUSON-PHANTOM SERİSİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ

Phantom kullanıcısı olarak söylüyorum
Yedek parça sıkıntısı yok
Fabrikanın kapanmış olması bir şey değiştirmedi
Kronik bir arıza olarak da (bulunduğum civarda çok phantom var ) ikinci vites dişlisi diyorlar ama ben bir tane gördüm dediğim arızayı...
Arıza açma meselesi de kullanmaya bağlı bence
Senin alacağına gelince mantiklı düşünürsek ikinci el phantom 65 ila 80 bin arasında değişiyor büyüklüğüne göre. Bu fiyata sıfır bir erkunt alabilirsin bence. Sıfır sıfırdır. İkinci el alacağın traktörün ilk sahibi nasıl kullandı o nu da bilemeyeceksin. Bendeki 2007 model 3075 ben memnunum . Seninde alacağın traktör ne olursa şimdiden hayırlı olsun.

Biz UZEL 3.095 kullanıcısıyız 5/13 inç turan pulluk takıyoruz dönümde 1.5 1.8 ağır çiftte 2 litreyi biraz geçiriyo boşta 285 s var birde 99 model ondan daha az yakıyor çekişi çok kuvvetli tek sıkıntısı kabini biraz kötü toz alıyor içine. Dişli sorunu demişler 500 saatte motoru böldürdük takviye dişlisinde sıkıntı olmuş motor vitesten atıyordu başka hiçbi sıkıntısı olmadı şimdiden hayırlı olsun

Biz UZEL 3.095 kullanıcısıyız 5/13 inç turan pulluk takıyoruz dönümde 1.5 1.8 ağır çiftte 2 litreyi biraz geçiriyo boşta 285 s var birde 99 model ondan daha az yakıyor çekişi çok kuvvetli tek sıkıntısı kabini biraz kötü toz alıyor içine. Dişli sorunu demişler 500 saatte motoru böldürdük takviye dişlisinde sıkıntı olmuş motor vitesten atıyordu başka hiçbi sıkıntısı olmadı şimdiden hayırlı olsun

Aynen bizimde 3105 takviyedeyken küçük takviye vitesi boşa cıkıyodu onu iple kapının oralara bağlayarak bi süre kullandık... Daha sonra yolda son vitesten atmaya başladı onuda servis halletmişti
Fren körükleri 1 sefer degişti düzde bisey yok ama motorun önü yukarı gelince arkadan yağ akıyordu
sanzumanın icinden hidrolik pompasını dagıttı ikiye böldürüp onu yaptırdık
Vites grup bilyası dagıldı erken farkettigimizden bilya ile kurtardık yoksa dişlileri dogrardı dedi usta.
Genelde hep hidrolik sanzuman aksamından sorun verdi motor saat gibiydi arkası çok zayıf...

Phantom kullanıcısı olarak söylüyorum
Yedek parça sıkıntısı yok
Fabrikanın kapanmış olması bir şey değiştirmedi
Kronik bir arıza olarak da (bulunduğum civarda çok phantom var ) ikinci vites dişlisi diyorlar ama ben bir tane gördüm dediğim arızayı...
Arıza açma meselesi de kullanmaya bağlı bence
Senin alacağına gelince mantiklı düşünürsek ikinci el phantom 65 ila 80 bin arasında değişiyor büyüklüğüne göre. Bu fiyata sıfır bir erkunt alabilirsin bence. Sıfır sıfırdır. İkinci el alacağın traktörün ilk sahibi nasıl kullandı o nu da bilemeyeceksin. Bendeki 2007 model 3075 ben memnunum . Seninde alacağın traktör ne olursa şimdiden hayırlı olsun.
An itibariyle 2007 3095 i almış bulunmaktayım. Tüm ilgili phantom kullanıcısı arkadaşlar tesekkur ediyorum.

Yeni traktör üm ü ilk trakklup ailemizle paylaşmak istedim

Resimler ve ekler

• Screenshot_2015-12-30-17-38-13.jpg
    Screenshot_2015-12-30-17-38-13.jpg
    10.8 KB · Görüntüleme: 818